Ateliér / Osobný odber

Kde sa nachádzame? 

Naša nová adresa: Hany Meličkovej 43, 841 05 Bratislava / Dlhé diely. Nachádzame sa hneď pri ČSOB banke.


Ako sa k nám dostať.

Zaparkovať môžete priamo pri nás, popri ceste, alebo na neďalekom parkovisku pri Terne, či v Bille. Ak máte ZŤP, je tu pri nás vyhradené jedno miesto, ktoré je skoro stále voľné. 

Blízko nás sa nachádza zastávka Tománková. Ako sa dostanete z tejto zastávky ku nám nájdete na tejto mape TU klikni. Ak k nám prídete električkou vystúpte na zastávke Molecova a potom prestupne na autobus, alebo vyjdite peši do kopca. Ak chcete ísť peši z tejto zastávky mapu nájdete TU klikni.

A nezabudnite vziať so sebou aj svoje deti! Pripravili sme pre nich malú mini detskú zónu s hračkami a s Indiánskym teepee (o: 10 z 10-tich odporúča našu detskú zónu!


"OTVÁRACIE HODINY"

Otváracie hodiny sú zámerne v úvodzovkách, pretože stále fungujeme ako odborné, vzorové miesto. Nakúpiť však môžete aj priamo. Nižšie je uvedený čas kedy sa budeme nachádzať v Materiál Pre Tvorilky. Ak chcete mať istotu či sa nachádza niekto v Materiál Pre Tvorilky zavolajte si vopred na 0910 188 690. Často bývame aj iné dni, alebo taktiež v skoršú hodinu, či neskôr.

Pondelok        10:00 – 18:30        

Utorok            10:00 – 18:30         

Streda              10:00 – 18:30         

Štvrtok              9:00 – 15:30

Nedeľa            12:00 – 18:30        


AKO ZAPLATÍTE ZA OBJEDNÁVKY.

Platiť priamo v Bratislave u nás môžete v hotovosti, či platbou kartou. Pri objednávke cez e-shop s úhradou vopred na účet, na dobierku, alebo v hotovosti či platbou kartou, ak si zásielku vyzdvihnete priamo v Bratislave.


Tvorivé nedele.

Vždy v nedeľu môžete prísť a tvoriť si, či len tak oddýchnuť pri čajíku. Nezabudnite si doniesť aj nejaké svoje veci na tvorenie, či rozrobené projekty. Vyložené budú hlavne pomôcky. 


Viac info a fotiek už čoskoro.