Silikonové razítka A5 set - Abeceda od N po Z

Výrobca:Docrafts

Kód produktu:PMA 907325

Dostupnosť: 2

Cena: 8,59 €
Množstvo:

Sada z rady, ktorú je možné používať aj s vyrezávacími šablónami do Big Shotu či iného vyrezávacieho stroja, ktorý reže pomocou vyrezávacích šablón.

K tejto sade sa dá dokúpiť samostatne rovnaká sada vyrezávacích šablón.

Najprv otlačíte razítko a následne vyrežete v Big Shote, či inom vyrezávacom stroji / v pravom dolnom rohu je vidieť výsledok, takéhoto tvorenia.

Rezacie šablóny sa nachádzajú tu :

http://materialpretvorilky.sk/index.php?route=product/product&path=60_95&product_id=3109

 

Sada obsahuje 13 razítok.

Jedná sa o silikónové razítko, ktoré sa používa v kombinácií s akrylovým blokom.... razítko zlúpnete z ochrannej fólie a následne nalepíte na akrylový blok. Keď skončíte, jednoducho razítko zlúpnete z bloku, očistíte pod mydlovou vodou a razítko vrátite naspäť do obalu.

Ako používať razítka nájdete v tomto článku, ktorý sme pre vás napísali

http://www.scrapper.sk/o-peciatkovani/

Zober razítko v obale. Razítko vyberieš z obalu. Razítko je medzi dvoma priehľadnými fóliami (väčšinou). Dáš dolu jednu priehľadnú fóliu. Zo spodnej fólie odlepíš razítko. Vezmeš akrylový blok, alebo čokoľvek čo je priľnavé. Razítko prilož na blok. Razítko sa prisaje o blok. Razítko nespadne, ani keď ho otočíš dolu hlavou na bloku.  Vezmeš razítkovaciu podušku. Razítkovaciu podušku "poobtieraš" po razítku, alebo podušku položíš na stôl a prikladáš razítko, až pokým nepokryješ celý povrch razítka. Otlačíš na miesto kde ho chceš mať potlačené.

Silikonové razítko môžeš umyť pod tečúcou vodou, gumenné len obtreš mokrou handričkou, alebo použiješ čistič na razítka.

Veľkosť: A5, veľkosť písmen 4,1cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: