Silikónové razítka 7 Dots Studio - Writer's Block

Výrobca:7 Dots Studio

Kód produktu:SDSS0014

Dostupnosť: 5

Cena: 9,50 €
Množstvo:

Z kolekcie Writer's Block.

Sada obsahuje 48 razítok. Okrem abecedy aj čísla + znaky z klávesnice anglickej.

Priľnavý povrch sa použije na akrylový blok... po použití sa dá z akrylového bloku veľmi ľahko sňať. Razítko je možné očistiť pod tečúcou vodou, následne dôkladne osušiť. Je možné očistiť razítka aj špeciálnym čističom.

Akrylový blok nájdete v kategórií Akrylový blok.

Ako používať silikonové a gumenné razítka?

Zoberte razítko v obale. Razítko vyberiete z obalu. Razítko je medzi dvoma priehľadnými fóliami (väčšinou). Dáte dolu jednu priehľadnú fóliu. Zo spodnej fólie odlepíte razítko. Vezmete akrylový blok, alebo čokoľvek čo je priľnavé. Razítko priložíte na blok. Razítko sa prisaje o blok. Vezmete razítkovaciu podušku. Razítkovaciu podušku "poobtierate" po razítku, alebo podušku položíte na stôl a prikladáte razítko, až pokým nepokryjete celý povrch razítka. Otlačíte na miesto kde ho chceš mať potlačené. Rovnomerne pritláčajte, nehojdajte s ním, mohli by ste si razítko rozmazať. Hotovo, zvládli ste to.

Silikónové razítko môžete umyť pod tečúcou vodou, gumené len obtriete mokrou handričkou, alebo použijete čistič na razítka.

Veľmi dôležité. Ak vám razítka nebudú dobre držať na akrylovom bloku, tak naneste farbu na razítko, razítko položte na požadované miesto na vašom tvorivom projekte a následne pritlačte akrylovým blokom. Pritlačte rovnomerne, s akrylovým blokom nehojdajte, nepritláčajte príliš, iba tak docielite najkrajšiu potlač. Razítko môžete napevno aj prilepiť na pevný podklad, nemusíte ho používať v kombinácií s akrylovým blokom.

Veľkosť: kruhové razítko 1,2cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: