Predobjednávka s 5%, 10%, alebo 15% zľavou na výrobcu výrezov, papierov a exploding boxu, krabičiek.

Výrobca:I Kropka

Kód produktu:predobjednavka

Dostupnosť: 1000

Cena: 0,00 €
Množstvo:
Štítky: i, kropka, ikropka, vyrezy, vyrez, bombavec

Úžasné a jedinečne výrezy od výrobcu I Kropka. Spúšťame preobjednávku na presne 1218 rôznych výrezov od tohoto výrobcu.S 5% alebo 10% zľavou. Napísali sme pre Vás aj článok s inšpiráciou od výrobcu TU klikaj.  Čo všetko môžete objednať nájdete nižšie. Ostatné kategorié a ostatný výrobcovia budú z vašej predobjednávky zamietnuté. Prosím posielajte nám celé linky, pretože výrezy majú podobné kódy a je obtiažné vyzistiť o ktorý konkrétny výrez máte záujem.

Minimálny odber každého výrezu nájdete nad jednotlivými obrázkami. Ostatné výrezy ako je nižšie uvedené je potrebné vziať v minimálnom počte 3 kusy, čítaj nižšie, kde nájdete aj presnú výšku zľavy. Papiere na kusy je možné objednať aj len 1 ks, či jedno balenie, ak kupujete papierové sady. Papiere objednávame iba od výrobcu I Kropka, osatné papiere a sady budú zamietnuté z objednávky. Ak si chcete dať vytvoriť nápis, či kúpiť samotné číslo, či anglické, alebo poľské nápisy je potrebné objednať minimálne 3 kusy.

*********************************

AKO TO FUNGUJE

*********************************

Predobjednávková zľava je 5% alebo 10% (záleží od počtu kusov, čítať nižšie), čiže zaplatíte o niečo menej, vďaka tomu si zakúpite viacej vecí na tvorenie.

Uzávierku robíme predbežne v pondelok 23.10. 2017, môže to byť aj skôr, či o pár dní neskôr / závisí od naplnenia kapacity našej objednávky. 

 

Kliknite vždy na obrázok, presmeruje vás na danú vec.

 

Exploding box, minimálny odber 3 kusy z každého druhu / farby, zľava 10%. 

 

Novinky, ktoré sme pre vás dali čerstvo urobiť, pri odbere 1 kusu 5%, pri odbere 3 kusov 10%. Platí len pre prvých 9 výrezov, so svadobnou a vianočnou tématikou. 4 z nich je vidieť na produktovej fotke.

 

 

Slovenské výrezy, pri objednaní 1 kusu 5% zľava, pri kúpe 3 kusov 10% zľava.

 

Adventné kalendáre, pri kúpe 1 kusu 5% zľava, pri kúpe 2 rovnakých kusov 5% zľava. Všetky z tejto kategórie, ktoré majú šuflíky.

Nové vianočné výrezy, iba z tejto novej kolekcie 1kus 5% zľava, 3 kusy rovnaké 10% zľava. Všetky ostatné vianočné výrezy, z iných kategórií je potrebné objednať v minimálnom množstve 3 kusy, s 10% zľavou. Všetky nové výrezy majú v ľavom hornom rohu na produktovej fotke nápis New.

Nová svadobná kolekcia, obsahuje svadobné výrezy, ale aj veľké krabičky. Výrezy bez textu môžete vziať aj len 1 kus, s 5% zľavou, pri odbere 3 kusov je zľava 10%. S anglickými a poľskými názvami je potrebné vziať minimálne 3 kusy, s 10% zľavou. Krabičky je možné objednať aj len 1 kus, s 5% zľavou, pri odbere 2 kusov je 10% zľava - klikni na obrázok s krabičkou (2. foto), je možné objednať iba prvé 4 druhy.

 

Objednať však môžete všetky ostatné výrezy, ktoré sú v ponuke (okrem vyššie uvedených, tam platí množstvo ako je uvedené), minimálne však 3 kusy, s 10% zľavou. Pri odbere 5 rovnakých kusov je zľava 15% platí aj pre výrezy vyššie ak ich objednáte minimálne 5 kusov. Všetky výrezy nájdete TU klikni. Objednať môžete aj papiere od tohoto výrobcu TU klikni, ostatné papiere, od iného výrobcu ako je I Kropka a výrobky ako vyššie uvedené budú zamietnuté z objednávky.

 

 

AKO POSTUPOVAŤ

Za prvé: vyššie máte napísané čo presne môžete objednať, aj koľko kusov. Ceny sú v zlotých. Jednoducho si ich prerátate tu na tejto kalkulačke, TU klikaj. V deň fakturovania môže byť cena mierne odlišná, sú to však väčšinou len centy za jednotlivé položky. Pred úhradou sa dozviete vždy finálnu sumu, aj s prepravou.

Dodržujte prosím minimálne množstvá ako je uvedené, ak uvediete menší počet kusov, budeme vás o tom informovať, alebo po dohovore rovno objednáme viacej kusov.

Za druhé: pošlite nám čo by si chceli na email materialpretvorilky@gmail.com, poprosíme vždy linky na danú vec, nie len kód, pretože obrázky nám nestačia. Museli by sme lúštiť o akú vec sa jedná. Do predmetu emailu prosím napíšte "predobjednávka I Kropka"

Za tretie: pošleme faktúru z celkovou sumou objednávky. Tu prosím uhraďte čo najskôr, maximálne však do 2 pracových dní. V prípade, že objednávka nebude uhradená v deň objednania u výrobcu, vaša objednávka nebude objednaná. Prosím dobre si to rozmyslite, či o dané veci máte záujem. Je to na báze dobrovoľnosti, preto prosím ak viete, že objednávku nebudete môcť uhradiť, tak si neskôr môžete vybrať zo skladových kusov, ktoré priebežne dopĺňame.

 

Za štvrté: keď k nám veci pricestujú, posielame v deň pricestovania, maximálne na druhý deň.

Za piate: teší sa a tvoríš z toho čo ti pricestovalo domov.

 

Pýtate sa často kedy dané veci prídu. Všetko závisí od výrobcu a toho koľko má práce. Nevieme ovplyvniť rýchlosť doručenia, iba to, že po naskladnení zásielky rýchlo odosielame. Väčšinou do 2 dní od naskladnenia. Výroba výrezov trvá približne 5 až 10 dní od uhradenia našej faktúry. Uhradíme ju až keď nám všetci zaplatíte za objednávku. Čím skôr zaplatíte faktúru, tým skôr nám prídu výrezy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: