Dylusions paint Ranger - Melted Chocolate

Výrobca:Ranger

Kód produktu:DYP46011

Dostupnosť: 1

Cena: 4,69 €
Množstvo:

Ako sa hovorí u nás v obchode, všetko čo vyjde z dielne Ranger nemôže byť inak ako úžasné. Je tomu i tak pri farbách s označením Dylusions paint.

Je lepšie vidieť raz ako sto krát čítať. Prehrabte sa videami na youtube a zistite, že táto vec na tvorenie už dávno mala byť vo vašej zbierke. Nepreháňame! Klikni TU a pozeraj videá.

 

 

Text k farbám vytvorila Zuzka Cedulová, rovnako aj celý článok, fotonávod ako pracovať s týmito úžasnými farbami. Článok objavíte ak kliknete na ktorúkoľvek fotku v popise tejto veci.

 

Dylusions paint sú krásne, sýte, rýchlo schnúce akrylové farby s matným povrchom. Každá farba je v zvlášť „tégliku“. Farby sa preto dajú ľahko miešať a tým vytvárať nové kombinácie farieb.

 


Farba v „téglikoch“ je ľahko dostupná pre rôzne pomôcky, ktorými sa môže nanášať na povrch. Napr. štetec, hubky, špachtle, nevyužívané platobné karty, ale aj naše obyčajné prsty postačia na to, aby sme vytvorili krásne farebné podklady.

 

Farby sú rýchloschnúce  a teda môžete rýchlo na farbu ďalej nanášať pečiatky, lepiť rôzne dekorácie, čiže nemusíte dlho čakať, kým farby preschnú. Ak ale nanesiete hrubšou vrstvu farby, môžete použiť horkovzdušná embossingovú pištoľ pre urýchlenie uschnutia. Farby sa môžu používať aj na iné povrchy ako papier.

 


 

A video na záver.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: