Silikónové razítko Studio Light Vrstviace kvetiny 03

Výrobca:Studio Light

Kód produktu:STAMPLS03

Dostupnosť: 1

Cena: 7,80 €
Množstvo:

Z kolekcie Layered Stamps.

Obsahuje razítka ktoré môžete na seba vrstviť. Na zadnej strane nájdete obrázkový návod (viď druhé foto). Každé razítko dajte v inom odtieni, začnite od najslabšieho po najsilnejší odtieň. Vznikne vám tak úžasná razítková ozdoba. S touto sadou vytvoríte kvetinu a dva druhy lístkov. Jednotlivé razítka môžete používať aj samostatne.

Priľnavý povrch sa použije na akrylový blok... po použití sa dá z akrylového bloku veľmi ľahko sňať. Razítko je možné očistiť pod tečúcou vodou, následne dôkladne osušiť. Je možné očistiť razítka aj špeciálnym čističom na razítka.

Akrylový blok nájdete v kategórií Akrylový blok.

Ako používať silikónové razítka?

Zoberte razítko v obale. Razítko vyberiete z obalu. Z fólie odlepíte razítko. Vezmete akrylový blok, alebo čokoľvek čo je priľnavé. Razítko priložíte na blok. Razítko sa prisaje o blok. Vezmete razítkovaciu podušku. Razítkovaciu podušku "poobtierate" po razítku, alebo podušku položíte na stôl a prikladáte razítko, až pokým nepokryjete celý povrch razítka. Otlačíte na miesto kde ho chceš mať potlačené. Rovnomerne pritláčajte, nehojdajte s ním, mohli by ste si razítko rozmazať. Hotovo, zvládli ste to.

Silikónové razítko môžete umyť pod tečúcou vodou, alebo použijete čistič na razítka. Očistite ich vždy keď ich dopoužívate. Predĺžite si tak ich životnosť.

Veľmi dôležité. Ak vám razítka nebudú dobre držať na akrylovom bloku, tak naneste farbu na razítko, razítko položte na požadované miesto na vašom tvorivom projekte a následne pritlačte akrylovým blokom. Pritlačte rovnomerne, s akrylovým blokom nehojdajte, nepritláčajte príliš, iba tak docielite najkrajšiu potlač. Razítko môžete napevno aj prilepiť na pevný podklad, nemusíte ho používať v kombinácií s akrylovým blokom.

Veľkosť: kvetina základná 4,3x3,8cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: