Gumené razítko Tim Holtz Stamp - Robot

Výrobca:Tim Holtz

Kód produktu:THMB026

Dostupnosť: 1

Cena: 10,00 €
Množstvo:
Štítky: gumene, razitko, tim, holtz, stamp, robot

Obsahuje 4 razítka.

Priľnavý povrch sa použije na akrylový blok... po použití sa dá z akrylového bloku veľmi ľahko sňať. Razítko nečistiť pod tečúcou vodou. Môžete ho očistiť navlhčenou handričkou, následne dôkladne osušiť. Je možné očistiť razítka aj špeciálnym čističom na razítka. Očistite razítko vždy keď ho dopoužívate. Predĺžite si tak životnosť razítka.

Akrylový blok nájdete v kategórií Akrylový blok.

 

Ako používať gumené razítka?

Zoberte razítko v obale. Razítko vyberiete z obalu. Z fólie odlepíte razítko. Vezmete akrylový blok, alebo čokoľvek čo je priľnavé. Razítko priložíte na blok. Razítko sa prisaje o blok. Vezmete razítkovaciu podušku. Razítkovaciu podušku "poobtierate" po razítku, alebo podušku položíte na stôl a prikladáte razítko, až pokým nepokryjete celý povrch razítka. Otlačíte na miesto kde ho chceš mať potlačené. Rovnomerne pritláčajte, nehojdajte s ním, mohli by ste si razítko rozmazať. Hotovo, zvládli ste to.

 

Ak vám razítka nebudú dobre držať na akrylovom bloku, tak naneste farbu na razítko, razítko položte na požadované miesto na vašom tvorivom projekte a následne pritlačte akrylovým blokom. Pritlačte rovnomerne, s akrylovým blokom nehojdajte, nepritláčajte príliš, iba tak docielite najkrajšiu potlač. Razítko môžete napevno aj prilepiť na pevný podklad, nemusíte ho používať v kombinácií s akrylovým blokom.

 

Veľkosť: vrchný robot 3,7x4,8cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: