Sada 12ks razítkovacích podušiek Memento - Snow Cones

Výrobca:Tsukineko

Kód produktu:MDIP012-300

Dostupnosť: 2

Cena: 19,00 €
Množstvo:

Obsahuje 12 rôznofarebných podušiek. V tvare šišatého vajíčka (o: Spodná časť podušky je navrhnutá tak aby ste ju mohli dať nielen ležato, ale ju aj postaviť. Na vrchnej časti, aj na spodu sa nachádza nálepka s názvom odtieňu a farba podušky, vďaka čomu budete aj pri zavretej, či ležatej poduške vedieť aká farba je vo vnútri.

Farba: červená, oranžová, dva odtiene žltej, svetlá a tmavá zelená, svetlá a tmavá modrá, tmavo ružová, fialová, tmavá hnedá a čierna.

Uchovávajte ju v dosahu slnečných lúčov. Po použití vždy zatvorte a ideálne uschovávajte na tmavom mieste, najlepšie v krabičke. Predĺžite si tak životnosť podušiek.

Vhodné na detaily, krásne farby. Ideálne na razítkovacie, nanášanie cez šablóny, aplikovanie na okraje papierov. Hornú časť v tvare hrotu použite na menšie detaily, spodnú širšiu časť použite na väčšie plochy.

Sú vhodné na papierové povrchy, pergamen, zamátový papier, papier do tlačiarne. Vďaka vyvýšenému vankúšiku môžete podušku nanášať aj na väčšie razítka, ako je samotná veľkosť podušky.

Doba schnutia 3-5 sekúnd. Oteruvzdorné.

Archivačnej kvality, na vodnej báze.

 

Použitie podušiek nájdete v týchto videách:

** ** ** ** ** **

** ** ** ** ** **

Veľkosť: rozmer balenia 15x21cm, rozmer podušky 3,2x4,6x2cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: