Harmonikovo rámiková pohľadnica 15,2x15,2cm Pocket Full of Posies

Výrobca:Docrafts

Kód produktu:PMA 169944

Dostupnosť: 2

Cena: 2,00 €
Množstvo:

Z kolekcie Pocket Full of Posies.

Ako vytvoriť z tejto sady netradičnú pohľadnicu?

Na základnú potlačenú pohľadnicu s károvaných motívom, nalepíte po bokoch priložené pásiky, ktoré sú už vopred nadryhované. Je potrebné ich poprekladať cez záhyby, vďaka čomu vznikne harmonika. Na spodnú časť vrchného papiera, ktorý má v strednej časti vyrezaný rámik v tváre oválu, uviažete stredný ozdobne vyrezávaný ovál. Pod tento ovál môžete nalepiť penovú vyvýšenú pásku. Vďaka tomuto docielite, že rámik bude vyzerať nielen 3D, ale pôsobiť zaveseným dojmom a kartička sa nebude posúvať. Nakoniec vrchnú, ozdobne vyrezanú časť ( už s priviazaným ozdobným oválom) pripevnite o harmonikovú časť.Na obale je obrázkový návod ako postupovať.

Sada na výrobu pohľadnice / je tam však dostatok ozdôbok, preto je možné ozdobiť si aj iné výtvory, nielen pohľadnicu.

Sada obsahuje : 1x potlačenú pohľadnicu ( gramáž 300g/m2, čo je hrubšia gramáž ako výkres), 1x potlačenú obálku, 1x vrchný papier, ktorý má v strede vyrezaný ovál a nad oválom dierku, 2x 3D výrezy ( výrezy je možné na seba navrstviť pomocou penových lepíkov) , 1x ozdobne potlačený ladiaci papier , ktorý môžete vlepiť do pohľadnice, alebo len vložiť.

Na vrchnej časti obalu je pre inšpiráciu vytvorená pohľadnica. Vy si však môžete urobiť pohľadnicu podľa seba. Ak nechcete priviazať strednú ozdôbku, môžete dierku prelepiť napríklad kamienkom, kvetinou, či nálepkou, mašličkou atď.

Veľkosť: 15,2x15,2cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: