Vytvorte si adventný kalendár na pohľadnici A5 Folk Christmas

Výrobca:Docrafts

Kód produktu:PMA 169939

Dostupnosť: 2

Cena: 3,00 €
Množstvo:

Z kolekcie Folk Christmas.

Ako vytvoriť z tejto sady netradičnú pohľadnicu?

Na základnú potlačenú pohľadnicu s motívom adventného kalendára, nalepíte po bokoch priložené pásiky, ktoré sú už vopred nadryhované. Je potrebné ich poprekladať cez záhyby, vďaka čomu vznikne harmonika. Na túto základnú časť môžete nalepiť obrázky ktoré sa nachádzajú na papieroch s výrezmi. Môžete však jednotlivé okienka prelepiť fotkami, či napísať do nich text so spoločnými spomienkami. Na vrchnú časť vrchného papiera, ktorý má predrezané okienka, môžete nalepiť čísla, či iné ozdôbky. Nakoniec vrchnú, ozdobne vyrezanú časť pripevníte o harmonikovú časť. Na obale je obrázkový návod ako postupovať.

Sada na výrobu pohľadnice / je tam však dostatok ozdôbok, preto je možné ozdobiť si aj iné výtvory, nielen pohľadnicu.

Sada obsahuje : 1x potlačenú pohľadnicu ( gramáž 300g/m2, čo je hrubšia gramáž ako výkres), 1x potlačenú obálku, 1x vrchný papier, ktorý má predvystrihnuté okienka, ktoré môžete postupne otvárať, 2x 3D výrezy ( výrezy je možné na seba navrstviť pomocou penových lepíkov) , 1x ozdobne potlačený ladiaci papier , ktorý môžete vlepiť do pohľadnice, alebo len vložiť.

Na vrchnej časti obalu je pre inšpiráciu vytvorená pohľadnica. Vy si však môžete urobiť pohľadnicu podľa seba. Ak nechcete priviazať strednú ozdôbku, môžete dierku prelepiť napríklad kamienkom, kvetinou, či nálepkou, mašličkou atď.

Veľkosť: A5

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: