3D Macíková pohľadnicová sada pre deti či začiatočníkov, 1 náhodná sada

Výrobca:Docrafts

Kód produktu:Pohladnicovasada01

Dostupnosť: 1

Cena: 1,10 €
Množstvo:

Na produktovej fotke je ukážka rôznych pohľadníc a výrezov. Pri objednaní vám bude vybraný náhodný mix vzorov / sada bude obsahovať vždy to čo je uvedené nižšie.

S danou sadou vytvoríte 3D pohľadnicu s macíkovým motívom. Ideálna na tvorenie s deťmi, alebo ak začínate s tvorením, alebo ak máte motív s medvedíkom. Danú pohľadnicu môžete ozdobiť jednoducho s priloženými vecami, do stredu nalepíte navrstveného macíka a dookola samolepiace kamienky. Ozdobiť môžete ešte dodatočne inými ozdobami ako napríklad nálepkami, gombíkmi, vlastnou kresbičkou... 

 

Každá sada obsahuje:

- 1 pevnú pohľadnicu potlačenú z vonkajšej prednej a zadnej strany (foto č. 3)

- pásikavú potlačenú obálku, ktorú je možné posielať aj poštou, na zadnej strane má rámik na vpísanie adresy (foto č. 2)

- 3D obrázok s motívom macíka, pri každom výreze je číslo. Číslo 1 pôjde ako základný, spodný výrez, na to pôjde výrez č. 2. postupne na seba naukladáte tieto výrezy, vďaka čomu vám vznikne 3D efekt. Čím máte väčšie číslo, tým bude výrez menší. Medzi jednotlivé vrstvy použite 3D penové lepíky, aby boli jednotlivé vrstvy nadvihnuté (foto č. 4)

- obojtranné lepivé 3D penové bodky, tie nalepíte medzi jednotlivé papierové vrstvy

- samolepiace kamienky v zelenej farbe

Veľkosť: rozmer pohľadnice 15x15cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: