Kapsičky 10ks, do albumu 12x12 palcov - delené, model 1

Výrobca:Family Portraits

Kód produktu:ZESTAW KOSZULEK OCHRONNYCH 12x12 / MODEL 1

Dostupnosť: 2

Cena: 4,50 €
Množstvo:

 

Kapsičky sú určené do albumov "zakladočového" typu, či na klasické scrapbookové albumy, do ktorých sa vkladajú kapsičky. Nájdete ich v kategórií Organizér / Project life. Pozrite si popis v časti veľkosť a zistíte či aj vám pasujú tieto kapsičky do vášho albumu.

Sada obsahuje 10 kusov. Kapsičky sa otvárajú z vrchnej časti.

Na boku sa nachádzajú tri dierky. Kapsičky môžete využiť aj ako podklad pre váš album. Ku kapsičkách dotvoríte vrchné a spodné dosky, previažete stužkou, či kovovými krúžkami. Vďaka kapsičkám budete môcť neskôr dopĺňať ďalšie kapsičky, alebo vymieňať vo vnútri vytvorené projekty.

Využite ich na tvorbu svojho albumu Project Life, klasického albumu, či na archiváciu papierov.

"Vygúglite" si heslo Project Life a zaplaví vás úžasnými výtvormi a dielami a zistíte, že aj vy si budete chcieť svoj Project Life. Project Life je niečo ako tvorivý denník. Tvorivým spôsobom si zaznačujete čo ste v ten deň zaujímavé prežili. Je to niečo ako denník, ale s fotkami a v scrap štýle. Ak nestíhate tvoriť každý deň, môžete si robiť aj týždenný, či mesačný súhrn vašich životných udalostí.

Veľkosť: rozmer vnútornej časti 30,5x30,5cm - vrchná a spodná dierka má tvár oválu 0,9x0,6cm, stredná dierka 0,6cm, vrchná a spodná dierka sú od vrchné a spodného okraju vzdialené 4,4cm - kapsičky 7,4x10,4cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: