Album / organizér / plánovač / Project Life - Black Quilted 12x12 palcov "prešívaný"

Výrobca:Family Portraits

Kód produktu:ALBUM 12x12 / BLACK QUILTED

Dostupnosť: 1

Cena: 21,00 €
Množstvo:

Farba: čierna, s povrchom ktorý pripomína prešívaný vzor.

Obsahuje kovové rohy, ktoré môžete, ale aj nemusíte umiestniť na rohy albumu. Odporúčame do týchto rohov, pred aplikáciou dať aj zopár kvapiek lepidla a mierne pripučiť kliešťami.

Album / organizér vďaka svojmu zaujímavému štruktúrovanému povrchu priam nabáda na jeho dotvorenie. Rovnako aj vo vnútri nájdete rovnakú zaujímavú štruktúru. Do vnútornej časti môžete napríklad vložiť kapsičku na odkladanie lístočkov atď.

Vďaka priehľadným kapsičkám a dostatočne širokému chrbátu si môžete založiť svoj prvý "Project Life". O čo ide? Každý deň, alebo týždenne, alebo raz mesačne si tvorivým spôsobom zaznačujete čo ste v ten deň zaujímavé prežili. Je to niečo ako denník, ale s fotkami a v scrap štýle.

Vo vnútri sa nachádza mohutné trojité kovové zatváranie (3. foto z podobného albumu, len v inej farbe), do ktorého môžete zakladať priamo od výrobcu rôzne delené kapsičky, taktiež špeciálne kartičky, rôzne druhy papierov, nálepok atď. Vďaka tomu ho predurčuje nielen na výrobu albumu, ale aj ako organizér, plánovač, diár, skicár atď. Viď posledné dve fotky, to je ukážka doplnkových vecí na tvorenie. Je ich samozrejme oveľa viacej druhov a možností.

Kapsičky je možné kúpiť TU klikni / rozmer 12x12 palcov - 30,5x30,5cm, alebo 9x12 palcov - 23,9x30,5cm. A samozrejme aj od iných výrobcov, ale musia vám sedieť rozmerovo dierky na kapsičkách. Väčšina kapsičiek má však bočnú lištu urobenú tak, že si dodatočne napríklad dierkovačom kancelárskych urobíte dierku.

Album môžete použiť na Project Life, ako zakladač na zbierku ATC kartičiek, archiváciu art journal , či vytvorenie albumu technikou scrappbooking.

Veľkosť: 33,2x38cm, šírka chrbátu 6cm, rozmer kapsičiek, ktoré si môžete dokúpiť majú vnútorný rozmer 30,5x30,5cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: