Vyrezávačka sova 3,8cm

Výrobca:ScrapBerry's

Kód produktu:SCB515-003

Dostupnosť: 1

Cena: 14,95 €
Množstvo:
Štítky: vyrezavacka, sova, raznica

Robustná vyrezávačka, ktorá vyrezáva tvar sovy.

To čo je znázornené strieborne zostane na výreze.

Maximálne použitie na papier o gramáži 250g/m2 ... nepoužívať na hrubší papier!! môžete poškodiť celý mechanizmus. V prípade takéhoto poškodenie, že použijete hrubší papier sa reklamácia neuznáva!

Vždy pri vyrezávaní položiť na stôl, nakoľko sa vám môže poškodiť celý mechanizmus, môže sa napríklad zaseknúť.

Doporučenie pre namazanie rezacej mechaniky: použite vyrezávačku na voskový papier.

Dôležité pri používaní vyrezávačiek!

- Nepoužívať  na hrubý papier / hrubý materiál rozumej nad 250g/m2

- Pre dlhšiu životnosť odporúčame len papiere 160g/m2 čo sú bežné scrapbookové papiere / výkres už má 210g/m2.

- Ak Vám ide vyrezávačka ťažko, znamená to , že máte príliš hrubý papier. V žiadnom prípade ju vtedy nepoužívať!! Hrozí jej zničenie. V takomto prípade sa reklamácia neuznáva.

- Vyrezávačka nieje určená na profesionálne použitie, ale len na domáce použitie... to znamená, že ak ju používate dennodenne niekoľkokrát (veľmi často a príliš ju zaťažujete) pri hrubšom papieri ( nad 210g/m čo je už gramáž pre výkres), je prirodzené že sa Vám opotrebuje rýchlejšie a môže sa materiál opotrebovať / môže sa Vám napríklad zlomiť páčka. Je to spotrebný tovar! Čiže rátajte s tým, že sa vyrezávačka opotrebováva a nemusí vám vydržať celú večnosť.

- Pokiaľ sa vo vyrezávačke nachádzajú zbytky papiera, je potrebné ich odstrániť ihneď.

- Vyrezávanie musí ísť hladko, v opačnom prípade zlomíte páku, vtedy sa reklamácia neuznáva.

- Ak Vám už trhá papier ( a je dostatočne mäkký) treba ju naostriť! použite voskový papier a hlinikovú fóliu (nie alobal).

- Ak sa Vám otupili nože je to spôsobené opotrebovaním, treba použiť hliníkovú fóliu (nie alobal) .. v tomto prípade sa reklamácia neuznáva! Ak však bola vyrezávačka už tupá hneď po prvom použití, takúto vyrezávačku je možné reklamovať.

- Ak si želáte vyrezávať hrubšie veci, tak odporúčame používať stroje určené na pevnejšie materiály, ako napríklad Xpress

- Naše odporúčanie, ktoré využívame aj my / vyrezávačky používame len na scrapbookové papiere, gramáž 160g/m2 , čiže žiaden príliš hrubý materiál . Vďaka čomu máme veľké množstvo vyrezávačiek plne funkčných, aj ostrých už niekoľko rokov a používame ich celkom často.  Zatiaľ sa nám pokazila, respektíve zlomila len jedna vyrezávačka a to z dôvodu, že sme použili príliš hrubý materiál a príliš sme zatlačili. Nepoužívame ich ani na kancelársky papier, nakoľko je príliš mäkký. Na výkresy i ch používame minimálne. Nakoľko sú primárne určené na scrapbookové papiere, preto pri týchto papieroch máte najlepšie použitie a aj vydrží čo najdlhšie.

- Záruka 2 roky sa vzťahuje len na výrobnú vadu. Nie na neprimerané a nevhodné použitie.

- Vyrezávačku pri vybratí z obalu ihneď skontrolujte. Ak vyrezávačku vyberiete z obalu a vyrezávačka je plne funkčná, čiže je ostrá,  plasty na vyrezávačke nie sú poškodené, kovová vyrezávacia mechanika je taktiež nepoškodená. Je vyrezávačka v poriadku od výroby. 

- Ak sa Vám poškodia pri používaní plastové časti, napríklad pri páde, alebo nesprávnom použití, tak sa reklamácia neuznáva. To isté platí aj pre kovové časti.

Veľkosť: veľkosť výrezu 3,8cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: