Vyrezávačka okrajová Motýle 4,4cm

Výrobca:DP CRAFT

Kód produktu:JCDZ-607-062

Dostupnosť: 1

Cena: 7,50 €
Množstvo:

Táto vyrezávačka vám vyreže ozdobný okraj na papieri. Vyrezávačka vyreže z papiera to čo je znázornené na vyrezávačke striebornou farbou (obrázok v ľavo, alebo to čo je znázornené v pravej časti ružovou farbou).

Použitie na papier o gramáži od 80 do 220g/m2. Nepoužívať na hrubší papier. môžete poškodiť celý mechanizmus. V prípade takéhoto poškodenie, že použijete hrubší papier sa reklamácia neuznáva.

Vždy pri vyrezávaní položiť na stôl, nakoľko sa vám môže poškodiť celý mechanizmus, môže sa napríklad zaseknúť.

Doporučenie pre namazanie rezacej mechaniky: použite vyrezávačku na voskový papier.

Tento druh vyrezávačky je určený na hobby tvorenie, nie na profesionálne použitie. Nezvládne tisíce výrezov, preto s ňou prosím zaobchádzajte opatrne, vyvarujte sa pádu a nešetrného zaobchádzania.Ak potrebujete vyrezávať z hrubších materiálov odporúčame vyrezávací, lisovací a embossingový stroj v jednom z názvom Xpress / nájdete ho v kategórií Xpress.

Veľkosť: šírka výrezu 4,4cm, no vďaka okraju a znázornenému vzoru, je vzor obmedzený len šírkou papiera. Urobíte prvý výrez, potom tú časť ktorú ste vyrezali posuniete doprava, alebo doľava a následne znovu vyrežete. Vzor vám vďaka tomu bude pokračovať ďalej

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: