Okrajová a bordúrová vyrezávačka Rose, 5 cm

Výrobca:DP CRAFT

Kód produktu:JCDZ-609-002

Dostupnosť: 1

Cena: 15,80 €
Množstvo:

Vyrezávačkou vyrežete kvetinovú bordúru (vyreže vám celý pásik), alebo len vyrežete okraj na papieri. V spodnej časti sa nachádza tlačítko Slide button. Po stlačení si nastavíte ako chcete používať vyrezávačku. Na zadnej časti obalu nájdete fotky pre lepšie pochopenie.

Vďaka okraju vyrezávačky je šírka výrezu neobmedzená. Urobíte prvý výrez. Vyrezanú časť umiestnite vždy na vzor ktorý sa nachádza na lište pod vyrezávacím mechanizmom. Potom tú časť ktorú ste vyrezali posuniete buď doprava, alebo doľava, podľa toho ktorým smerom potrebujete daný okrajový výrez. 

Použitie na papier o gramáži od 160 do 250g/m2. Nepoužívať na hrubší papier. môžete poškodiť celý mechanizmus. Pri použití na tenší papier,  sa vzor sa nemusí dobre vyrezať.

Vždy pri vyrezávaní položiť na stôl, nakoľko sa vám môže poškodiť celý mechanizmus, môže sa napríklad zaseknúť.

Doporučenie pre namazanie rezacej mechaniky: použite vyrezávačku na voskový papier.

Tento druh vyrezávačky je určený na hobby tvorenie, nie na profesionálne použitie. Nezvládne tisíce výrezov, preto s ňou prosím zaobchádzajte opatrne, vyvarujte sa pádu a nešetrného zaobchádzania. Ak potrebujete vyrezávať z hrubších materiálov odporúčame vyrezávací a embossingový stroj v jednom s názvom Xpress / nájdete ho v kategórií Xpress.

Veľkosť: 5cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: