R.S.V.P. odpovedné kartičky

Výrobca:MaterialPreTvorilky

Kód produktu:MPT 354

Dostupnosť: 1

Cena: 0,39 €
Množstvo:

Sada číslo 12.

Svadobná sada / nakombinujte si farby, vzory a typy podľa vlastného vkusu.

Pozri ostatné veci, z kategórie  ♥ Svadobné ♥

http://materialpretvorilky.sk/index.php?route=product/category&path=64_112

Nájdete tam rôzne vzory, veľkosti, farby, typy aj iné svadobné doplnky ladiace do tohoto vzoru, ako napríklad odpovedná kartička atď. / neustále pribúdajú nové vzory a typy.

 


 

V tejto konkrétnej sade môžete vidieť 3 rôzne dizajnov odpovedných kartičiek.

Na čo slúžia odpovedné kartičky? Kartičku vložíte do obálky ku oznámeniu, pre pozvaných. A oni Vám kartičku odošlú naspäť, či osobne zanesú, po tom čo ju vypíšu, že či prídu, alebo žiaľ budú musieť odmietnuť. Pripíšu aj svoje meno, vďaka čomu budete vedieť, koľko hostí príde a ešte k tomu dobre vyzerajú.

Na želanie môžeme na kartičky dopísať aj iný text / príplatok za nový iba textový dizajn + 1,50€ . Alebo je možné urobiť vlastný dizajn / príplatok za nový komplet celý dizajn, podľa vlastného želania + 3€.

Môžete vidieť krémový a aj biely odtieň.

Fialové RSVP, so sloníkom v ľavom rohu + rámikové, hnedé RSVP, má krémový odtieň (3. a 5. foto) / embossované RSVP (4.foto) má biely odtieň.

V prípade, že by sa Vám páčil taký istý dizajn, je možné dorobiť na želanie celú sadu, alebo si môžete tieto kartičky nakombinovať s už existujúcimi oznámeniami, menovkami atď.

Je možné ich aj embossovať po celom povrchu, alebo len niektoré časti.

Je možné vytvoriť kartičky bez embossovania, či embossovať len niektoré časti, alebo celý povrch / ďalšie vzory viď v kategórií Svadobné.

 


 

Cena za 1 ks 0,39€ bez vypuklého motívu / + vypuklý motív 0,02€

Na želanie môžeme na kartičky dopísať aj iný text / príplatok za nový iba textový dizajn + 1,50€ . Alebo je možné urobiť vlastný dizajn / príplatok za nový komplet celý dizajn, podľa vlastného želania + 3€.

 


 

Keď si u nás budete chcieť dať urobiť oznámenie, prosím napíšte nám, ktorý vzor si želáte, aký druh, veľkosť, farbu, typ, atď. Na kedy ich potrebujete, približný počet kusov. Urýchlite tým komunikáciu a zároveň výrobu.

 

Veľkosť: 10x10cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: