Multitalentovaná menovka, pozvánka, RSVP, bárs čo

Výrobca:MaterialPreTvorilky

Kód produktu:MPT 355

Dostupnosť: 1

Cena: 0,45 €
Množstvo:

Sada číslo 13.

Svadobná sada / nakombinujte si farby, vzory a typy podľa vlastného vkusu.

Pozri ostatné veci, z kategórie  ♥ Svadobné ♥

http://materialpretvorilky.sk/index.php?route=product/category&path=64_112

Nájdete tam rôzne vzory, veľkosti, farby, typy aj iné svadobné doplnky ladiace do tohoto vzoru, ako napríklad odpovedná kartička atď. / neustále pribúdajú nové vzory a typy.

V tejto konkrétnej sade môžete vidieť 4 rôzne dizajny a využitia tejto menovky, kartičky atď.

2x menovka, 1x menovka s lístočkami (1.foto) , má embossovaný celý povrch, aj zadnú časť /  2. menovka s hviezdičkami (3. foto), má embossovanú len prednú potlačenú časť / 3. je odpovedná kartička RSVP (5. foto) má embossovanú len vrchnú časť nad textom  / 4. je kartička , pozvanie k svadobnému stolu (vidieť na foto č. 2), má embossovaný celý povrch, obe strany. 

Na čo slúžia RSVP / odpovedné kartičky? Kartičku vložíte do obálky ku oznámeniu, pre pozvaných. A oni Vám kartičku odošlú naspäť, či osobne zanesú, po tom čo ju vypíšu, že či prídu, alebo žiaľ budú musieť odmietnuť. Pripíšu aj svoje meno, vďaka čomu budete vedieť, koľko hostí príde a ešte k tomu dobre vyzerajú.

Nakombinujte si vlastný dizajn, spôsob embossovania / pokiaľ to daný vzor dovolí. Ďaľšie vzory v kategórií Svadobné.

Na želanie môžeme na kartičky dopísať aj iný text / príplatok za nový iba textový dizajn + 1,50€ . Alebo je možné urobiť vlastný dizajn / príplatok za nový komplet celý dizajn, podľa vlastného želania + 3€.

Je možné z nich urobiť aj pozvánku, oznámenie atď. / v prípade, že budete mať záujem k oznámeniu, či k sade aj obálku + 0,12€ + embossovanie na obálku 0,05€.

Môžete vidieť krémový odtieň / v prípade záujmu je však možné pri tomto tvare vytvoriť akúkoľvek farbu.

V prípade, že by sa Vám páčil takýto tvar, či dizajn, je možné dorobiť na želanie celú sadu, alebo si môžete tieto kartičky nakombinovať s už existujúcimi oznámeniami, menovkami atď.

Je možné ich aj embossovať po celom povrchu, alebo len niektoré časti.

Je možné vytvoriť kartičky bez embossovania, či embossovať len niektoré časti, alebo celý povrch / ďalšie vzory viď v kategórií Svadobné.


 

Cena za 1 ks 0,45€ bez vypuklého motívu / + vypuklý motív 0,05€

Pri rovnakom dizajne a texte v minimálnom odbere 30ks, je cena za 1ks 0,40€

Text , pozvanie k svadobnému menu + 0,10€ / text menovka + 0,12€ / text RSVP kartičky + 0,15€.

Na želanie môžeme na kartičky dopísať aj iný text / príplatok za nový iba textový dizajn + 1,50€ . Alebo je možné urobiť vlastný dizajn / príplatok za nový komplet celý dizajn, podľa vlastného želania + 3€.


Keď si u nás budete chcieť dať urobiť oznámenie, prosím napíšte nám, ktorý vzor si želáte, aký druh, veľkosť, farbu, typ, atď. Na kedy ich potrebujete, približný počet kusov. Urýchlite tým komunikáciu a zároveň výrobu.

Veľkosť: 9,7x11,5cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: