Ozdobne rezaná pretáčiacia svadobná sada 01 / Vyslovia áno

Výrobca:MaterialPreTvorilky

Kód produktu:MPT 356

Dostupnosť: 1

Cena: 0,85 €
Množstvo:

Ozdobne rezaná svadobná sada 01.

Svadobná sada / nakombinujte si farby, vzory a typy podľa vlastného vkusu.


 

V čom je táto svadobná sada výnimočná? pozrite si svadobné oznámenie... aaale dôkladne! Prišli ste na to? áno? tak ste veľmi vnímavý... ak nie, tak si pozrite posledné fotky... svadobné oznámenie je ozdobne rezané, po chytení spodnej a vrchnej časti oznámenia sa Vám začne oznámenie roztvárať a ukáže sa Vám spodná schovaná časť oznámenia + vrch je urobený tak, aby nebol vôbec vidieť spodný text, ten uvidíte až po roztvorení a pretočení.

Keď oznámenie chytíte do ruky, tak vidíte text Spoločne vyslovia Áno, no po pretočení sa Vám ukáže text svadobného oznámenia.

Taktiež si prosím všimnite, že sada je embossovaná (vypuklý tvar) rôznymi vzormi / to kvôli lepšej predstavivosti, že je možné na sadu použiť rôzne vzory. V tejto sade je oznámená embossované, len v spodnej skrytej časti.


 

Táto konkrétna sada má motív srdiečok. Je možné upraviť vrchný text napríklad na Spoločne vyslovíme Áno, alebo miesto tohoto textu napísať mená, či dátum.

Môžete vidieť krémový odtieň na prvej foto, 2. foto aj biely odtieň / obálka.

Túto sadu je možné vytvoriť v akejkoľvek farebnej kombinácií. Informujte sa o skladovej farebnej dostupnosti.

Pozvanie k svadobnému stolu môže byť vytvorené v ozdobnom tvare, rovnaké ako vrchná časť oznámenia, alebo klasicky štvorec, ktorý je po celom povrch embossovaný/ menovka klasicky striešková, má po celom povrchu srdiečka, je však možné len vytlačiť len stredné strdiečko s textom, či embossovať celý povrch, alebo len vrchnú časť.

Súčasťou sady v rovnakom dizajne je aj RSVP kartička. 

Na čo slúžia RSVP / odpovedné kartičky? Kartičku vložíte do obálky ku oznámeniu, pre pozvaných. A oni Vám kartičku odošlú naspäť, či osobne zanesú, po tom čo ju vypíšu, že či prídu, alebo žiaľ budú musieť odmietnuť. Pripíšu aj svoje meno, vďaka čomu budete vedieť, koľko hostí príde a ešte k tomu dobre vyzerajú.

Nakombinujte si vlastný dizajn, spôsob embossovania / pokiaľ to daný vzor dovolí. Ďaľšie vzory v kategórií Svadobné.

Na želanie môžeme na kartičky dopísať aj iný text / príplatok za nový iba textový dizajn + 1,50€ . Alebo je možné urobiť vlastný dizajn / príplatok za nový komplet celý dizajn, podľa vlastného želania + 3€.

V prípade, že budete mať záujem k oznámeniu, či k sade aj obálku + 0,12€ + embossovanie na obálku 0,05€.

V prípade, že by sa Vám páčil takýto tvar, či dizajn, je možné dorobiť na želanie celú sadu, alebo si môžete tieto kartičky nakombinovať s inými existujúcimi oznámeniami, menovkami atď.

Je možné ich aj embossovať po celom povrchu, alebo len niektoré časti.

Je možné vytvoriť kartičky bez embossovania, či embossovať len niektoré časti, alebo celý povrch / ďalšie vzory viď v kategórií Svadobné.

 


 

Oznámenie štvorcové, ozdobne rezané má veľkosť 12,6x12,6cm.

Cena za 1 ks oznámenia základný typ 0,85€ - to znamená vzor srdiečkový, text, ozdobne vyrezané oznámenie / + embossovanie 0,05€

Obálka nieje v cene, je možné si ju dokúpiť zvlášť 0,12€ , ak si však želáte rovnaký aplikovať aj embossing na obálku +0,05€

Kartičkové štvorcové pozvanie k svadobnému stolu, so srdiečkovými motívom  0,40€ + embossing 0,03€ / 8x8cm.

Kartičkové, ozdobne rezané, štvorcové pozvanie k svadobnému stolu 0,45€ + embossing 0,03€ / 7x7cm

Menovka s potlačeným vzorom 0,42€ / + embossing 0,03€

 


Keď si u nás budete chcieť dať urobiť oznámenie, prosím napíšte nám, ktorý vzor si želáte, aký druh, veľkosť, farbu, typ, atď. Na kedy ich potrebujete, približný počet kusov. Urýchlite tým komunikáciu a zároveň výrobu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: