Pozvánka, oznámenie, menovka / Otvárateľne Srdce

Výrobca:MaterialPreTvorilky

Kód produktu:MPT 359

Dostupnosť: 1

Cena: 0,55 €
Množstvo:

Otváracia kartička, pozvánka, otvárateľné srdiečko 01.

Svadobná sada / nakombinujte si farby, vzory a typy podľa vlastného vkusu.

Pozri ostatné veci, z kategórie  ♥ Svadobné ♥

http://materialpretvorilky.sk/index.php?route=product/category&path=64_112

Nájdete tam rôzne vzory, veľkosti, farby, typy aj iné svadobné doplnky ladiace do tohoto vzoru, ako napríklad odpovedná kartička atď. / neustále pribúdajú nové vzory a typy.

 


 

V čom je táto kartička výnimočná? Kartička má špeci otváranie, respektíve zatváranie. Srdiečko sa skladá z dvoch strán, po "pripučení" k sebe, sa dá spodná časť kartičky vytiahnúť. Po roztvorení uvidíte text, alebo čokoľvek iné, čo sa bude nachádzať vo vnútri. 

Po zatvorení vidíte krásne srdiečko.

Taktiež si prosím všimnite, že každá kartička je inak embossovaná (vypuklý motív). 1. kartička s motívom lístkov, má embossovanú vrchnú a spodnú časť (viď foto č.5), 2. kartička je ružová, je embossovaná takmer po celom povrchu, 3. kartička je embossovaná po celom povrchu (4. foto).

 


 

Túto kartičku je možné vytvoriť v akejkoľvek farebnej kombinácií. Informujte sa o skladovej farebnej dostupnosti.

Nakombinujte si vlastný dizajn, spôsob embossovania / pokiaľ to daný vzor dovolí. Ďaľšie vzory v kategórií Svadobné.

Na celý povrch kartičky je možné použiť iba ornamentový vzor, tak ako je to pri bielej kartičke (4.foto), inak je možné embossovať, tak ako pri ostatných dvoch vzorových kartičkách.

Na želanie môžeme na kartičky dopísať aj iný text / príplatok za nový iba textový dizajn + 1,50€ . Alebo je možné urobiť vlastný dizajn / príplatok za nový komplet celý dizajn, podľa vlastného želania + 3€.

V prípade, že budete mať záujem k oznámeniu, či k sade aj obálku + 0,12€ + embossovanie na obálku 0,05€.

V prípade, že by sa Vám páčil takýto tvar, či dizajn, je možné dorobiť na želanie celú sadu, alebo si môžete tieto kartičky nakombinovať s inými existujúcimi oznámeniami, menovkami atď.

Je možné vytvoriť kartičky bez embossovania, či embossovať len niektoré časti, alebo celý povrch / ďalšie vzory viď v kategórií Svadobné.

 


 

Kartička má rozmer po zložení 10,5x5,8cm , po rozložení 10,5x17,4.

Cena za 1 ks oznámenia základný typ 0,55€ / iba samotná kartička ( Pri odbere minimálne 30ks rovnakých kartičiek, cena za 1ks 0,50€)

+ text do vnútra kartičky, do strednej časti 0,12€

+ ďalší text, na inú časť kartičky 0,12€

Embossing, na celú časť kartičky (ornamentový motív) + 0,05€ / embossing do 3/4 kartičky + 0,05€ / embossing na vrchnú a spodnú časť, neembossovaný stred +0,10€

V prípade, že budete mať záujem k oznámeniu, aj obálku + 0,12€ + embossovanie na obálku 0,05€.

 


 

Keď si u nás budete chcieť dať urobiť oznámenie, prosím napíšte nám, ktorý vzor si želáte, aký druh, veľkosť, farbu, typ, atď. Na kedy ich potrebujete, približný počet kusov. Urýchlite tým komunikáciu a zároveň výrobu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: