Darček k nákupu 7. narodeniny - Silikónové razítka Mr Mister - Rozeta

Výrobca:Docrafts

Kód produktu:PMA 907230

Dostupnosť: 1

Cena: 0,00 €
Množstvo:

Oslavujeme 7. narodeniny. Je zvykom, že oslávenej dostáva darčeky, u nás je to však naopak (o: Ak sa chceš dozvedieť o narodeninovom článku viacej, klikni TU, kde sa dozvieš čo všetko sme si pre Vás pripravili.

Pridajte si jeden darček z kategórie Darček k objednávke 7. narodeniny TU klikni. Vybrať si môžeš z tejto kategórie 1x týždenne. Platí do vypredania zásob darčekov.

Ako darček dostaneš jednu razítkovú sadu.


Z kolekcie Mr Mister.

Sada obsahuje 4 razítka.

Jedná sa o silikónové razítko, ktoré sa používa v kombinácií s akrylovým blokom.... razítko zlúpnete z ochrannej fólie a následne nalepíte na akrylový blok. Keď skončíte, jednoducho razítko zlúpnete z bloku, očistíte pod mydlovou vodou a razítko vrátite naspäť do obalu.

Ako používať silikonové a gumenné razítka? Fotonávod nájdete tu:  http://www.scrapper.sk/o-peciatkovani/

Zober razítko v obale. Razítko vyberieš z obalu. Razítko je medzi dvoma priehľadnými fóliami. Dáš dolu jednu priehľadnú fóliu. Zo spodnej fólie odlepíš razítko. Vezmeš akrylový blok, alebo čokoľvek čo je priľnavé. Razítko prilož na blok. Razítko sa prisaje o blok. Razítko nespadne, ani keď ho otočíš dolu hlavou na bloku. Vezmeš razítkovaciu podušku. Razítkovaciu podušku "poobtieraš" po razítku, alebo podušku položíš na stôl a prikladáš razítko, až pokým nepokryješ celý povrch razítka. Otlačíš na miesto kde ho chceš mať potlačené. Hotovo... zvládol si to.

Silikonové razítko môžeš umyť pod tečúcou vodou, gumenné len obtreš mokrou handričkou, alebo použiješ čistič na razítka.

Veľkosť: hlavné, najväčšie razítko 5,4x9,5cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: