Kapsičky 10ks, do albumu 12x12 palcov - delené, model 12

Kód produktu:ZESTAW KOSZULEK OCHRONNYCH 12x12 / MODEL 12

Dostupnosť: 6

Cena: 4,41 €
Množstvo:
Štítky: kapsicky, do, albumu, delene, project, life, atc

Vhodné nielen do albumov, ale aj na ATC kartičky.

Sada obsahuje 10 kusov.

Každá kapsička obsahuje 12 priehradok. Vkladá sa z vrchnej časti.

Na boku sa nachádzajú tri dierky. Kapsičky môžete využiť aj ako podklad pre váš album. Ku kapsičkách dotvoríte vrchné a spodné dosky, previažete stužkou, či kovovými krúžkami. Vďaka kapsičkám budete môcť neskôr dopĺňať ďalšie kapsičky, alebo vymieňať vo vnútri vytvorené projekty.

Využite ich na tvorbu svojho albumu Project Life, či na uschovanie ATC kartičiek.

Do jednotlivých kapsičiek môžete na striedačku vkladať fotky a napríklad kartičky s textami čo sa na fotke nachádza, alebo len dátumy, miesta, alebo titulok, striedať ich môžete aj s rôzne ozdobenými kartičkami. "Vygúglite" si heslo Project Life a zaplaví vás úžasnými výtvormi a dielami a zistíte, že aj vy si budete chcieť svoj Project Life. Project Life je niečo ako tvorivý denník. Tvorivým spôsobom si zaznačujete čo ste v ten deň zaujímavé prežili. Je to niečo ako denník, ale s fotkami a v scrap štýle. Ak nestíhate tvoriť každý deň, môžete si robiť aj týždenný, či mesačný súhrn vašich životných udalostí.

Posledné fotky sú ukážky albumu.

Veľkosť: rozmer vnútornej časti 30,5x30,5cm - vrchná a spodná dierka má tvár oválu 0,9x0,6cm, stredná dierka 0,6cm, vrchná a spodná dierka sú od vrchné a spodného okraju vzdialené 4,4cm - kapsičky 7,4x10,4cm

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: