Kapsičky 10ks, do albumu 6x8 palcov - delené, model 7

Výrobca:Family Portraits

Kód produktu:PAGE PROTECTORS 6X8 / MODEL 7

Dostupnosť: 5

Cena: 2,20 €
Množstvo:
Štítky: kapsicky, album, project, life, delene

Kapsičky sú originál určené do albumov od tohoto výrobcu. Vy ich samozrejme môžete použiť aj do iných organizérov / albumov pokiaľ vám budú sedieť rozmery.

Sada obsahuje 10 kapsičiek. Každá kapsička obsahuje 9 mini kapsičiek na spomienky či kartičky a 1 veľkú kapsičku na veľkú klasickú fotku.

Na boku sa nachádzajú 2 dierky. Kapsičky môžete využiť aj ako podklad pre váš album. Ku kapsičkách dotvoríte vrchné a spodné dosky, previažete stužkou, či kovovými krúžkami. Vďaka kapsičkám budete môcť neskôr dopĺňať ďalšie kapsičky, alebo vymieňať vo vnútri vytvorené projekty.

Využite ich na tvorbu svojho albumu Project Life.

Do jednotlivých kapsičiek môžete na striedačku vkladať fotky a napríklad kartičky s textami čo sa na fotke nachádza, alebo len dátumy, miesta, alebo titulok, striedať ich môžete aj s rôzne ozdobenými kartičkami. "Vygúglite" si heslo Project Life a zaplaví vás úžasnými výtvormi a dielami a zistíte, že aj vy si budete chcieť svoj Project Life. Project Life je niečo ako tvorivý denník. Tvorivým spôsobom si zaznačujete čo ste v ten deň zaujímavé prežili. Je to niečo ako denník, ale s fotkami a v scrap štýle. Ak nestíhate tvoriť každý deň, môžete si robiť aj týždenný, či mesačný súhrn vašich životných udalostí.

Veľkosť: rozmer celej kapsičky aj s lištou 21x17,5cm, šírka dierky 4mm, dierka je výške od vrchnej časti vzdialená 6,2cm, rozmer mini kapsičky 5,2x5,2cm a najväčšia v strede 15,9x10,2cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: