Kapsičky 10ks, do albumu 9x12 palcov - delené, model 7

Výrobca:Family Portraits

Kód produktu:PAGE PROTECTORS 9x12 / 7 POCKETS

Dostupnosť: 1

Cena: 4,50 €
Množstvo:
Štítky: kapsicky, album, project, life, delene

Kapsičky sú originál určené do albumov od tohoto výrobcu. Vy ich samozrejme môžete použiť aj do iných organizérov / albumov pokiaľ vám budú sedieť rozmery.

Sada obsahuje 10 kapsičiek. Každá kapsička obsahuje 7 kapsičiek. 2 sú na klasické fotky a 5 je na menšie fotky či kartičky.

Kapsičky sú vhodné aj do albumov 12x12 palcov. Môžete ich dávať napríklad na striedačku.

Na boku sa nachádzajú tri dierky. Kapsičky môžete využiť aj ako podklad pre váš album. Ku kapsičkách dotvoríte vrchné a spodné dosky, previažete stužkou, či kovovými krúžkami. Vďaka kapsičkám budete môcť neskôr dopĺňať ďalšie kapsičky, alebo vymieňať vo vnútri vytvorené projekty.

Využite ich na tvorbu svojho albumu Project Life.

Do jednotlivých kapsičiek môžete na striedačku vkladať fotky a napríklad kartičky s textami čo sa na fotke nachádza, alebo len dátumy, miesta, alebo titulok, striedať ich môžete aj s rôzne ozdobenými kartičkami. "Vygúglite" si heslo Project Life a zaplaví vás úžasnými výtvormi a dielami a zistíte, že aj vy si budete chcieť svoj Project Life. Project Life je niečo ako tvorivý denník. Tvorivým spôsobom si zaznačujete čo ste v ten deň zaujímavé prežili. Je to niečo ako denník, ale s fotkami a v scrap štýle. Ak nestíhate tvoriť každý deň, môžete si robiť aj týždenný, či mesačný súhrn vašich životných udalostí.

Veľkosť: rozmer kapsičky bez lišty 9x12 palcov / 23,9x30,5cm, rozmer kapsičiek 15,8x10,3cm a 7,7x10,5cm. Vrchná a spodná dierka má tvár oválu 0,9x0,6cm, stredná dierka 0,6cm, vrchná a spodná dierka sú od vrchné a spodného okraju vzdialené 4,4cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: