Kapsičky 10ks, do albumu 4x4 palcov (aj do 6x8 palcov) - model 1

Výrobca:Family Portraits

Kód produktu:ZESTAW 10 KOSZULEK OCHRONNYCH 4x4 INSTA / MODEL 01

Dostupnosť: 5

Cena: 1,63 €
Množstvo:
Štítky: kapsicky, do, albumu, 4x4, palcov, model

Kapsičky sú originál určené do albumov od tohoto výrobcu. Vy ich samozrejme môžete použiť aj do iných organizérov / albumov pokiaľ vám budú sedieť rozmery.

Sada obsahuje 10 kapsičiek. Každá kapsička obsahuje 1 kapsičku, do ktorej vkladáte z vrchu. Keďže je priehľadná, môžete vkladať fotky, či papiere z oboch strán.

Tieto kapsičky majú dierky v rovnakej výške a aj šírku ako kapsičky do albumov 6x8 palcov. Môžete ich preto dať aj do týchto albumov.

Na boku sa nachádzajú dve dierky. Kapsičky môžete využiť aj ako podklad pre váš album. Ku kapsičkách dotvoríte vrchné a spodné dosky, previažete stužkou, či kovovými krúžkami. Vďaka kapsičkám budete môcť neskôr dopĺňať ďalšie kapsičky, alebo vymieňať vo vnútri vytvorené projekty.

Využite ich na tvorbu svojho albumu Project Life, zápisníka, diára, receptára...

Do jednotlivých kapsičiek môžete na striedačku vkladať fotky a napríklad kartičky s textami čo sa na fotke nachádza, alebo len dátumy, miesta, alebo titulok, striedať ich môžete aj s rôzne ozdobenými kartičkami. "Vygúglite" si heslo Project Life a zaplaví vás úžasnými výtvormi a dielami a zistíte, že aj vy si budete chcieť svoj Project Life. Project Life je niečo ako tvorivý denník. Tvorivým spôsobom si zaznačujete čo ste v ten deň zaujímavé prežili. Je to niečo ako denník, ale s fotkami a v scrap štýle. Ak nestíhate tvoriť každý deň, môžete si robiť aj týždenný, či mesačný súhrn vašich životných udalostí.

Veľkosť: rozmer kapsičky bez lišty 4x4 palcov - 10,3x10,4cm / šírka dierok 0,5cm, dierka sa nachádza od vrchnej časti 8mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: