Album / organizér / plánovač / Project Life - Light Blue 4x4 palcov

Výrobca:Family Portraits

Kód produktu:ALBUM INSTA 4X4 / LIGHT BLUE

Dostupnosť: 2

Cena: 8,75 €
Množstvo:

V svetlo modrej farbe.

Album / organizér vďaka svojmu zaujímavému štruktúrovanému povrchu priam nabáda na jeho dotvorenie. Rovnako aj vo vnútri nájdete rovnakú zaujímavú štruktúru. Do vnútornej časti môžete napríklad vložiť kapsičku na odkladanie lístočkov atď.

Vďaka priehľadným kapsičkám a dostatočne širokému chrbátu si môžete založiť svoj prvý "Project Life". O čo ide? Každý deň, alebo týždenne, alebo raz mesačne si tvorivým spôsobom zaznačujete čo ste v ten deň zaujímavé prežili. Je to niečo ako denník, ale s fotkami a v scrap štýle.

Vo vnútri sa nachádza mohutné dvojité kovové zatváranie, do ktorého môžete zakladať priamo od výrobcu kapsičky, taktiež špeciálne kartičky, rôzne druhy papierov, nálepok atď. Vďaka tomu ho predurčuje nielen na výrobu albumu, ale aj ako organizér, plánovač, diár, skicár atď.

Rozmer kapsičky, ktoré je možné dokúpiť - 4x4 palcov. A samozrejme aj od iných výrobcov, ale musia vám sedieť rozmerovo dierky na kapsičkách. Väčšina kapsičiek má však bočnú lištu urobenú tak, že si dodatočne napríklad dierkovačom kancelárskych urobíte dierku.

Album môžete použiť na Project Life, ako zakladač na zbierku ATC kartičiek, archiváciu art journal , či vytvorenie albumu technikou scrappbooking.

Veľkosť: 16x14cm, šírka chrbta 4cm, rozmer kapsičiek, ktoré si môžete dokúpiť majú vnútorný rozmer 4x4 palcov - 10,4x10,4cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: