Predobjednávka na papiere, aj texturované, aj na šablóny, podušky, nálepky...

Kód produktu:predobjednavka

Dostupnosť: 1000

Cena: 1,00 €
Množstvo:

Predobjednávka na mix výrobcov a mix vecí na tvorenie. Vybrali sme pre Vás tie najkrajšie novinky. Výnimočne teraz nájdete ponuku 50-tich noviniek na našom facebooku. Objednávať však budete klasicky cez email. V ponuke nájdete Kartónové papiere, kartónové nálepky, papiere na kusy, aj také čo si viete vyfarbiť, texturovací biely papier, ale aj sady, šablóny vyrezávacie, ale aj na tupovanie farbou, razítkovacie podušky za výborné ceny a samolepiace polperličky / zásobte sa na svadobné obdobie.

*********************************

AKO TO FUNGUJE

*********************************

Každú vec z predobjednávky máte lacnejšie ako keby ste ich kúpili priamo v našom e-shope.

Objednávať môžete z rovných 50 úžasných noviniek.

Všetky veci ktoré môžete objednať nájdete TU klikni.

 

Prvú predobjednávku posielame v sobotu 13.1. 2018 a druhú predobjednávku následne ďalší týždeň v pondelok 15.1. 2018

 

AKO POSTUPOVAŤ

Za prvé: vyššie v liku máte napísané čo presne môžete objednať. Ceny sú vždy pri každej fotke.

Za druhé: pošlite nám čo by si chceli na email materialpretvorilky@gmail.com, poprosíme vždy linky na danú vec (na fotku), alebo poradové číslo ktoré sa nachádza pri každej fotke. Ak neviete ako na to, tak nám prosím pošlite aspoň obrázky.  Do predmetu emailu prosím napíšte "predobjednávka"

Za tretie: pošleme faktúru z celkovou sumou objednávky, keď nám výrobca potvrdí, že sú všetky položky skladom, alebo sa začínajú pre nás konkrétne vyrábať. Tu prosím uhraďte čo najskôr, maximálne však do 2 pracových dní. Prosím dobre si to rozmyslite, či o dané veci máte záujem. Je to na báze dobrovoľnosti, preto prosím ak viete, že objednávku nebudete môcť uhradiť, tak si neskôr môžete vybrať zo skladových kusov, ktoré priebežne dopĺňame.

Za štvrté: keď k nám veci pricestujú, posielame v deň pricestovania, maximálne na druhý deň.

Za piate: teší sa a tvoríš z toho čo ti pricestovalo domov.

 

Pýtate sa často kedy dané veci prídu. Všetko závisí od výrobcu a toho koľko má práce. Nevieme ovplyvniť rýchlosť doručenia, iba to, že po naskladnení zásielky rýchlo odosielame. Väčšinou do 2 dní od naskladnenia.  Uhradíme ju až keď nám všetci zaplatíte za objednávku. Čím skôr zaplatíte faktúru, tým skôr nám príde naša objednávka.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: