Detská šmykľavka vlastnými rukami: odporúčania pre vytváranie štruktúr (91 fotografií + video)

Deti majú silný náboj energie, takže ihrisko je nepostrádateľným atribútom každej dachy, na ktorej sú deti.

Na stavenisku môže byť inštalovaný absolútne ľubovoľný počet zábavných predmetov. To všetko závisí od finančných možností a želaní vlastníkov.

Je tiež možné potešiť vaše deti vyplnením zábavy vlastnými rukami. Ako príklad - detské snímky. Úplne jednoduché v stavebníctve, a bude šťastný mnoho rokov, ak budete brať proces vážne.

Proces vytvárania snímky a konečný výsledok bude slúžiť ako dodatočný zdroj radosti s minimálnymi nákladmi. Detská šmýkačka v krajine bude najlepšou zábavou pre deti.

Drevené kĺzačky

Takáto budova môže byť umiestnená aj vo vnútri domu, ak to veľkosť vašej plochy dovoľuje. Pri stavbe šmýkačky je dôležité mať na pamäti, že musíte používať suroviny šetrné k životnému prostrediu, pretože dieťa s ním bude v priamom kontakte. Najlepšie zo všetkého je pre takúto zábavu vhodná detská šmykľavka z dreva.

Ak sa však rozhodnete stavať z iných materiálov, potom sledujte neprítomnosť škodlivých zložiek.
To platí aj pre svetlé farby, ktoré zvyčajneozdobí kopec.

Je dôležité monitorovať takéto vložky tak z hľadiska obsahu škodlivých látok, ako aj z hľadiska odolnosti voči ohňu.

Nainštalujte pevné zábradlie bez ohľadu na vek vášho dieťaťa. V každom prípade to ušetrí pred neželanými zraneniami a pádmi. Zábradlie bude tiež pôsobiť ako udržiavanie rovnováhy dieťaťa.

Bezpečnosť drevenej kĺzačky

Drevený sklz pre deti by mal byť predovšetkým bezpečným predmetom pre hry. Vďaka svojmu pokojnému štýlu sa dokonale hodí do každého exteriéru a interiéru domu. Nebude to prvý, kto chytí oko, ale len zdôrazní skôr vytvorený štýl.

V lete na slnku sa pomaly zohrieva kopec z dreva, pri kontakte bez spálenia dieťaťa, ako napr. Kovové šmýkačky. To je veľké plus s častým hraním detí na ulici.

Takýto kopec môže byť inštalovaný kdekoľvek na mieste, a nie iba tam, kde je vždy tieň a chlad. Na kov bude dieťa horieť a strom sa zahreje len na priamom slnečnom svetle.

Aj keď je plastová šmýkačka na ulici pohodlnejšia, potom jej slabý rám nebude môcť dlho slúžiť. Bude praskať a dieťa môže byť zranené pri jazde na takom kopci.

Umiestnenie šmýkačky na pozemku

Kopec by mal byť umiestnený mimo iných budov a stromov. Toto opatrenie nie jeTo bude zbytočné, pretože to bude vaše dieťa hry pohodlnejšie.

Môžete tiež pokryť obvod okolo kopca trávou alebo ho zakryť špeciálnym umelým trávnikom. Zostúpenie zo šmýkačky bude v budúcnosti mäkšie a dieťa má minimálnu šancu na pád.

Základ je najlepšie upevnený alebo betónovaný. Aj keď dieťa nemôže pohybovať dizajnom vlastnými rukami, môže sa zvrátiť z častého jazdenia.

Výška konštrukcie by mala závisieť od veku dieťaťa. Odporúča sa neprekročiť viac ako 2-násobok rastu, ktorý ju použije. Dizajn by mal byť voľný medzery, otvory, otvory.

Berte to vážne, pretože deti si pri aktívnom pohybe nevšimnú malé rušenia. Dieťa sa môže zachytiť alebo uviaznuť.

Kopec vlastnými rukami

Ak máte záujem o otázku, ako urobiť kvalitne detské kĺzačky vlastnými rukami, potom musíte dodržiavať všetky tieto tipy. Potom bude dieťa, ktoré sa valí z kopca, úplne bezpečné a bez nežiadúcich zranení.

Ak hovoríme o drevenej stavbe, je možné samostatne kresliť nákresy detskej šmýkadla. Vyberte si farbu, textúru a dokonca aj tvar svojej vlastnej slobodnej vôle alebo použite hotovú fotografiu detskej snímky na dokončenie obrázku.

Z materiálov budú potrebné klince, dosky, lamely a drevené dosky. rovnakým spôsobomDbajte na prítomnosť kladiva, píly a hoblíka. Toto sú najzákladnejšie nástroje pre prácu.

Svoju konštrukciu môžete zjednodušiť ručnou vŕtačkou alebo elektrickou vŕtačkou. Pri montáži konštrukcie starostlivo skontrolujte, či na ňom nie sú žiadne klince.

Sklon môže byť z plastového materiálu. Koniec koncov, drevená rampa v priebehu času môže hádzať stopy, ak nič nie je spracované.

Ale s kovovým sklíčkom je všetko oveľa ťažšie. Už bude potrebné zariadenie na zváranie kovov. Ak sa rozhodnete vyrobiť svahový kov, potom ho natrite špeciálnou farbou, ktorá ho nedá rýchlo zahriať.

Fotografie detskej snímky s vlastnými rukami