Klobúk do-it-yourself (54 fotografií): ako šiť moderný a originálny štýl

Dostal som nápad vyrobiť si extravagantný kostým na maškarný ples a pozeráte sa na fotografiu klobúku vlastnými rukami? Potom je tento článok len pre vás.

Tu sa dozviete, ako môžete ľahko a rýchlo vyrobiť klobúk vlastnými rukami pre takmer každú príležitosť.

Takéto klobúky, ktoré sú skôr svetlé vo výrobe, sa môžu ľahko stať dobrou náhradou drahých kostýmov a zároveň budú vyzerať takmer nezvyčajné a zaujímavé.

Výroba klobúku z obyčajného papiera

Samozrejme, papierový klobúk je jednou z najjednoduchších metód na pridanie nejakej variácie do vášho oblečenia zakúpeného na maškarný ples.

S pomocou akýchkoľvek nožníc, ako aj obyčajného lepidla, môžete jednoducho vytvoriť neuveriteľné sombrero, ktoré si všetci cestujúci v Mexiku radi kúpia, trojmiestny klobúk ako pirát alebo krásny valec ako skutočný džentlmen.

Určite kartónový klobúk je ideálnou voľbou pre tých, ktorí nemajú veľa voľného času, ale ktorí by naozaj chceli prekvapiť hostí podujatia.

Výroba klobúku ako pirát

Ak nečakane, tútori v skupine povedali, že potrebujú klobúkškôlka pre dovolenku, nepanikárte, aj keď ste nikdy neurobili nič s vlastnými rukami predtým.

V prvom rade je potrebné pripraviť materiály, ktoré budú potrebné neskôr: to je farebný papier, najlepšie biely, čierny a akýkoľvek iný svetlý, aby sa pridal originálny klobúk, žuvačka na klobúk, ihla, lepidlo, ako aj plstené pero alebo čierne pero.

Sprievodca krok za krokom

Nakreslite štvorec na čiernom papieri a nakrájajte ho. Všimnite si, že strana štvorca by mala byť rovná krátkej strane listu A3.

Otočte štvorec do kruhu a opatrne zaoblite rohy obrázku.

Preložte biely list dvakrát na dĺžku. Strih výsledného pásu cez dostať krásny okraj, je dôležité, aby sa nedotýkajte spodnej hrany.

Roztiahnite hárok a rozrežte ho pozdĺž záhybov. Na každom prúžku vyžmýkajte trochu pera alebo pera.

Všetky kučeravé pruhy by sa mali prilepiť na čierny kruh.

Je dôležité venovať pozornosť skutočnosti, že na to, aby lemovanie vyzeralo úhľadne, je potrebné ho prilepiť tak, aby všetky hrany ohnuté vami vyzerali výlučne smerom nahor.

Priamo v kruhu je potrebné označiť tri body, ktoré budú medzi nimi odstránené v rovnakej vzdialenosti.

Z každej známky na nasledujúcu sú tri.zložiť. V dôsledku toho budete čeliť trojuholníku s rovnakými stranami. Polia na klobúk musia byť ohnuté nahor.

Po premýšľaní, ako ozdobiť klobúk, môžete napríklad urobiť dve peria. Táto technológia je podobná princípu vytvárania okrajov.

Pre prednú časť čelenky, musíte znížiť desivé biele lebky s niekoľkými kosťami. Ďalej sa natrie a nalepí na iné zakrivené pole.

Ostáva len prepichnúť pomocou ihly dva otvory v klobúku a zapnúť ďasno.

Po takýchto podrobných pokynoch určite nezostane otázka, ako vyrobiť klobúk vlastnými rukami, nikomu.

Ak by ste potrebovali klobúk pre dievča na dovolenku z 23. februára, potom v tomto prípade je ideálnou voľbou vytvoriť čiapku krmiva.

Ako urobiť jednoduchý horný uzáver doma?

Na to, aby sa čiapočka pre dieťa stala potrebnou, budete potrebovať polovicu hárku starých novín s formátom A3 alebo najbežnejším hárkom formátu A4.

Aká by mala byť postupnosť?

  • Preložte polovicu listu nevyhnutne krátkych strán k sebe a roztiahnite ho smerom nahor;
  • Rohy umiestnené na vrchu výsledného obrázku musia byť otočené nadol a potom do stredu a potom sú všetky ohyby vyhladené;
  • Ukazuje papierový dom s elegantnou trojuholníkovou strechou;
  • Spodné pomerne dlhé obdĺžnikové pruhyje potrebné odskrutkovať z každej strany hore a opäť vyhladiť záhyby;
  • Zabaľte trojuholníky rôznymi smermi, ktoré zostanú voľné, a tak zaistite domáci klobúk vyrobený z nepotrebného papiera.

Podobne, za pár hodín môžete vytvoriť pre dieťa alebo pre seba zaujímavú pokrývku hlavy.

Všetko, čo potrebujete, okrem materiálov, je malá predstavivosť a trpezlivosť v tvrdej práci.

Foto klobúk vlastnými rukami