Kôš pre všetky príležitosti vlastnými rukami: ako sa vyrábajú rôzne varianty košov + 63 foto-nápadov

Mnohí ľudia majú veľké hodnoty, pretože pomáhajú vytvárať atmosféru pohodlia.

Dekor sa stáva originálnejším, objavia sa detaily autora, ktoré prinášajú do interiéru individuálne funkcie.

V moderných obchodoch je veľký výber doplnkov pre interiér. Rôzne užitočné drobnosti môžu byť dosť drahé, najmä ak nepotrebujete 2-3 veci, ale celú sadu košov, váz, malieb atď.

Z tohto dôvodu si mnohí vyberajú možnosť, v ktorej si môžete samostatne vyzdobiť dom.

Z takéhoto podniku môžete získať veľa výhod - vec sa stane krásnou a presne to, čo potrebujete - bude vhodné používať a prispôsobiť celkový interiér. Zároveň nepotrebuje veľa peňazí, alebo to bude robiť zadarmo, ak sú všetky materiály na sklade.

Systémy uskladnenia budú vždy užitočné v domácnosti. Tieto funkcie sú dokonale spracované prútené koše. Samotný proces sa môže dokonca zmeniť na koníček, ktorý môže odniesť vašu rodinu a priateľov.

Papierový kôš

Nebude to obyčajný papier, ale balenie. Mohla zostať v dome, ale ak nie, nie je drahá a dá sa kúpiť vo veľkých množstvách. Vyskytuje sa v hypermarketochalebo v obchodoch s podobnými maličkosťami.

Hnedý papier vyzerá dobre na zákrutách a má peknú farbu. V extrémnych prípadoch, namiesto papiera, môžete si vziať tapetu, majú podobnú textúru.

Ak chcete pracovať, budete potrebovať stroj, kancelárske sponky a lepidlo. Papier by mal byť narezaný na rovné pásky a niekoľkokrát zložený. Čím hustejšie sú naše predvalky, tým spoľahlivejší bude náš papierový kôš.

Pre prácu bolo pohodlné a výrobok vyzeral estetickejšie, okraje pásky boli prešité niťou. Odsadenia sú vytvorené okolo 5 mm. Farba vlákna sa vyberie pod celkovou farbou miestnosti. Môžete mať čierne vlákna, budú vyzerať dobre s akýmkoľvek rozsahom.

Nuž, potom je všetko jednoduché, splietať kôš prázdnych kusov a hádzať jeden pás za druhým. Ukazuje sa, "mriežka", ktorý je dobre udržiavaný.

Na ďalšie zlepenie výrobku sú pásy potiahnuté lepidlom. Silikón je najlepší, rýchlo sa nastavuje.

Kôš z novín

Môžete si vyrobiť kôš vlastnými rukami z papiera alebo novín. Princíp bude približne rovnaký. Dokonca aj dekoratéri často používajú tento spôsob dekorácie. Čierne a biele pruhy vyzerajú celkom originálne a svetlé.

Noviny sú dnes veľmi dôležité aj napriek digitálnym technológiám. Ľudia ich oceňujú, rovnako ako knihy - možnosť dotknúť sa a cítiť tlač.

Mnohé domy skladujú veľké hromady starých vydaní,ktorí nemajú kam definovať. Z nich je možné vyrobiť hustý výrobok - môže to byť ovocný kôš alebo kontajner na uskladnenie drobných predmetov.

Potrebujeme nožnice a lepidlo. Rovnako ako pri papieri, robíme veľa polotovarov vo forme plochých stuh a spojíme ich dohromady. Ak chcete dať koši väčšiu spoľahlivosť, je obalený hrubou stuhou akejkoľvek farby.

Textilné koše

Môžete vytvoriť dobrý kôš na prádlo zo starej tkaniny. Môžu tiež ukladať detské hračky, časopisy a noviny a dokonca ich používať ako obal na kvetináče.

Pre prácu bude potrebná obyčajná a dekoratívna tkanina, niť. Z dekoratívneho a monofónneho materiálu je potrebné rezať 2 polotovary - kruh a obdĺžnik. Musia mať rovnakú dĺžku.

Potom musíte zložiť 2 kruhy a 2 obdĺžniky s morskou stranou a zošiť ich. Potom všetko spolu šite a pripravené.

Možno prvé práce nebudú ako majstrovská trieda o tom, ako si vyrobiť kôš, ale po praktizovaní si môžete vyrobiť celkom slušné produkty, ktoré budú nielen voľné, ale aj krásne a funkčné.

Mnohé ženy v domácnosti by súhlasili s tým, že niektoré veci jednoducho nemajú kam dať. Platí to najmä pre malé veci, ktoré sa v domácnosti javia ako veľmi potrebné, ale sú zasiahnuté alebo nie sú vždy po ruke. Zároveň je dosť ťažké nájsť vhodnú možnosť v obchode.

Na fotografii košov,Môžete vidieť možnosti, ktoré sa ľahko robia doma, aj keď úplne zadarmo alebo za málo peňazí.

Fotografický kôš s vlastnými rukami