Lavica vyrobená z dreva vlastnými rukami: ako ozdobiť osobný pozemok (54 fotografických nápadov)

Lavičky a lavičky v záhrade na letnej chate sú vyhľadávaným miestom na oddych. Niekedy sa pravidelná lavička nie je zaujímavá a trite.

Koniec koncov, je možné vybudovať celý kútik pre relaxáciu a pohodlie, nielen sedieť na lavičke, ale vychutnať si prírodu, vašu záhradu, ovocie vysadené vlastnými rukami. Existuje mnoho variabilných nápadov.

Štruktúry lavičky sú zvyčajne ľahké a nevyžadujú si osobitné zručnosti. Každý môže vytvoriť miesto na sedenie s lavičkou, bude tam túžba.

Varianty myšlienok

Fotografie bežnej lavičky videli všetko. Ale najjednoduchší obchod pre vašu záhradu nechce, chcem niečo originálnejšie a krásnejšie.

Ak je všetko vo vašej záhrade už zdobené a celá oblasť je v poriadku, lavica sa nikdy nestane nadbytočnou. A ak práve začínate vybavovať svoje stránky, potom je čas začať s vybavením lavičky.

A tam a potom sa všetko usadí, hlavná vec je začať niečo robiť a vytvárať.

Drevená lavica

Lavička s drevenými rukami bude dobre ladiť v záhrade so všetkými druhmi kvetinových záhonov krásnych kvetov.

Najjednoduchšia možnosť vybudovať záhraduLavice sú dve drevené boxy, v ktorých rastú kvetenstvo a medzi nimi pár leštených dosiek. Ak je to potrebné, tento obchod môže byť umiestnený v blízkosti steny, ak existuje takáto príležitosť.

Mnohí ľudia nemajú radi takýto materiál ako drevo, pretože sa rýchlo navlhčí a je veľmi ťažké sa oň starať. Namiesto dreva, kameňa a betónu prísť na záchranu.

Aby ste urobili lavicu so chrbtom, musíte skúsiť trochu. Za chrbtom sa často kupuje už spracované drevo. Najjednoduchšie je upevniť sedadlo s kovovými rohmi.

Môžu byť pripevnené na betónový materiál vďaka hmoždinkám a na drevený materiál pomocou skrutiek zo dna alebo skrutiek.

Mnohí záhradníci sa čudujú, ako si vyrobiť lavičku sami pre domácnosť a záhradu. A každý rok táto otázka získava na popularite.

Mnohí dávajú prednosť obchodným laviciam, ktoré sú už pripravené, ale svojou prácou sa môžete úplne vzdať procesu a úplne zapnúť svoju fantáziu.

Kovová lavica

Kovové lavičky tvoria menšinu, pretože, samozrejme, sú estetické a originálne výrobky, ale v lete je to materiál, ktorý sa zahreje na bláznivé teploty, a ak trochu vychladne, materiál sa stane ľadovým a to je nemožné. ,

Ak naozaj chcete požiadaťkov v procese vytvárania lavice, mali by ste kombinovať dva materiály v práci: kov a drevo. V tomto prípade sú sedadlá a operadlá vyrobené z dreveného materiálu a konštrukcia nôh a prídavných prvkov je založená na kovu.

V tomto štýle existuje mnoho rôznych originálnych lavičiek.

Najpopulárnejšie nedávno prijaté lavičky z potrubia. Obdĺžniky sa vyrábajú z profilovej rúry pomocou varenia a na bočných stenách, na ktorých budú spočívať lavicové sedadlá, sú pripevnené jumpery. Je to veľmi spoľahlivý a bezpečný spôsob, ako vytvoriť lavicu vlastnými rukami.

Ak je táto možnosť mierne vylepšená, potom sa podrúčky používajú na väčšie pohodlie a pohodlie. Aj elegantné a originálne bude vyzerať ako lavička v záhrade so širokým sedadlom, ako je pohovka. Je to pohodlie, pohodlie a luxus!

Pre dokonalé pohodlie si môžete na takéto lavičky dať ozdobné vankúše, aby ste v prírode mohli nielen sedieť, ale aj zdriemnuť.

Lavice dosiek

Jednoduchá lavica dosiek bude vyzerať aj esteticky, hlavná vec je byť schopná urobiť. Tam sú najjednoduchšie návrhy, ako obyčajné lavice, ale tam sú komplikovanejšie v podobe pohovky alebo predĺžené stoličky.

V modernom štýle je ľahké zostaviť takýto obchod, potrebujete len obdĺžniky s prepážkami z tenkých dosiek, ktoré sa majú prepojiť.

Hlavná vec je zapnúť fantáziu. Dokonca aj tá najťažšia práca môže byť zdrojom majstrovského diela.

Rôzne formy lavičiek sa môžu vyrábať na základe tenkých dosiek. Napríklad vo forme písmena P. Hlavnou vecou je pevné a bezpečné upevnenie sedadiel a nôh. Táto lavica sa ľahko vyrába, ale vydrží dlho.

Fotografické lavice na mieru