Pravidlá vytvárania znaku vlastnými rukami: krásna a atraktívna outdoorová reklama (63 fotografií + video)

V posledných rokoch sa ľudia čoraz viac snažia otvoriť si vlastný podnik. Niekto môže na začiatku investovať veľké peniaze a riskovať, ale nie každý má takúto príležitosť a nie vždy je potrebný veľký rozsah.

Predpokladajme, že chcete vytvoriť malú opravovňu. Pre úspešnú implementáciu potrebujete znalosti prípadu a znak informujúci ľudí okolo vás o vašich službách. Nemusí to byť drahé, ale vaši zákazníci by si to mali všimnúť.

Teraz sa budeme deliť o spôsob, ako urobiť znamenie vlastnými rukami.

Druhy označení

V súčasnosti existuje obrovské množstvo spôsobov, ako prilákať spotrebiteľov. Najstarší z nich je vývesný štít. Pri pohľade na fotografické značky si môžete všimnúť ich rôznorodosť nielen v názve a dizajne, ale aj v typoch značiek.

Existujú teda označenia pozostávajúce z jedného mena a reklamných označení, ktoré okrem mena poskytujú stručnú podstatu poskytovaných služieb.

Je tiež možné rozlišovať označenia podľa spôsobu výroby: \ t

 • nie je svetlo (normálne);
 • svetlo (neónové svetlá a LED);
 • objemné nápisy (škatule a písmená).

Samozrejme, najčastejšie sa používa značenie pre obchod, ale podniky sa nikdy nevzdávajúuplatňovať túto metódu reklamy sami.

Čo potrebujete na vytvorenie tabuľky

Na výrobu značiek v domácnosti musíte najprv zvoliť typ billboardu. V našom prípade sa použije obvyklý svetelný znak.

Je to najjednoduchšie a najrýchlejšie a kvalita spracovania nebude oveľa horšia ako kvalita profesionálov.

Na to je potrebné:

 • oceľový plech o dva metre (minimálna hrúbka);
 • samolepenie v rôznych farbách;
 • handru, utrite lepené miesta;
 • obojstranná páska
 • nožnice (hladké a na kovové);
 • jednoduchá ceruzka;
 • počítač, výhodne s tlačiarňou;
 • zvinovací meter alebo pravítko (obe sú možné);
 • plastová karta (banka alebo zľava).

Výroba štítkov

Po prvé, pripravte základňu. Bude to oceľový plech s rozmermi 1 x 2 metre. Naša značka však bude mať veľkosť 2 m 50 cm, a keďže šírka samolepiacej fólie je 45 cm, zmenšíme šírku budúceho hárku na túto veľkosť a urobíme 2 rezy.

V dôsledku toho dostaneme 2 základne pre budúce značky 200 cm x 45 cm, aby sme netrpeli precíznym a rovnomerným rezaním kovu, odporúčame, aby ste si ho vybrali v obchode, kde bol zakúpený.

Pre presnosť po rezaní musíte okraje brúsiť brúsnym papierom alebo pilníkom tak, aby bolo všetko hladké a hladké.

Keď je základňa pripravená, prejdite na vytvorenie šablón pre názov. ichzvyčajne sa vykonáva na počítači a ako program pomocou Photoshopu alebo iných grafických editorov. V nich vyberte požadované písmo a zadajte názov budúceho znaku.

Potom vytlačte písmená na tlačiarni a odrežte ich. Dostanete mock-upy, ktoré je potrebné prilepiť k filmu a potom ich rozrezať pozdĺž kontúry.

Ďalším krokom je nalepenie pozadia na hárok. Urobiť to ťažšie, než by sa mohlo zdať na prvý pohľad.

Aby sa samolepiaca fólia prilepená na kov správne a bez záhybov, papier sa opatrne odtrhol od stredu. Potom, s pomocou niekoho iného, ​​začnú lepiť film na list, od stredu k okrajom.

Na vyrovnanie použite plast. Poponáhľajte si pri vykonávaní by nemal byť zlý vplyv na kvalitu. Dĺžka fólie môže byť vyrobená o niečo väčšia ako dĺžka listu. To mu umožní ohnúť jeho hrany a tým upevniť samolepiace prostriedky na kov ešte spoľahlivejšie.

Poslednou fázou bude hladké umiestnenie názvu označenia na základňu. Na začiatok sa písmená rozložia na list a približne sa umiestnia do stredu základne.

Po tomto kroku je potrebné použiť zarovnávaciu čiaru tak, aby písmená „neskočili“ (len ak to nie je určené na účel). Potom sú listy roztrhané z papierového papiera a striktne na výslednú čiaru nalepte na pozadie nápisu.

Aby sa zabránilo blistrom na etikete, ako aj použitému pozadiaplastová karta. Konečným nádychom je lemovanie vývesného štítu.

Spravidla sa používa na zníženie filmu z predchádzajúcich fáz práce. Optimálna šírka je 2 cm, ktoré lepia potrubia od okraja k stredu a sú umiestnené v dohľade aj na zadnej strane základne, aby sa skryli nerovnosti okrajov plechu. Preto šírka pásu na okraji nesmie byť menšia ako 4 cm.

Po dokončení všetkých krokov dostanete krásny a lacný znak od vás!

Foto-značenie do-it-yourself