Swing dať svoje vlastné ruky: krok-za-krokom návod na vytvorenie! 94 fotografií možností dizajnu

Rôznymi spôsobmi môžete dosiahnuť pohodlné podmienky na odpočinok v krajine. Spolu s krásnymi altánkami a pohodlnými lavičkami sú tiež dôležité záhradné hojdačky s vlastnými rukami pre prímestskú oblasť.

Swing je miesto, kde je možné jazdiť a odpočívať a sedieť, keď v záhrade nie sú žiadne iné miesta. Môžete ľahko vidieť fotografiu hojdačky v krajine domu s vlastnými rukami na internete, a rad pravidiel alebo pokynov vám pomôže vytvoriť takýto užitočný produkt s malým úsilím.

A všimnite si, že takéto hojdačky sú určené nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Najdôležitejšou vecou je správne vypočítať hmotnosť, pre ktorú sú navrhnuté budúce výkyvy, a tiež správne navrhnúť bezpečný a spoľahlivý dizajn výkyvu.

Klasifikácia a vlastnosti

Zvyčajne sa hojdačka na dávkovanie vyrába z tradičných materiálov ako drevo a kov. Zdobiť externé vlastnosti objektu alebo dať spoľahlivosť a bezpečnosť dizajnu - často používané v práci a prvky dekoratívneho kovania. Tiež pri práci:

  • tyče;
  • elastické a odolné lano;
  • kovové rúry;
  • plast;
  • staré stoličky alebo beznohé stoličky, ktoré slúžia ako základ pre budúce hojdačky;

Pre úspešný výsledok by ste samozrejme mali najprv urobiť kresby swingu, ako aj približný model.

Záhradné hojdačky možno vytvoriť v úplne odlišných formách a formách. Originálne a pohodlné hojdačky budú tiež vynikajúcou voľbou pre záhradný dekor alebo krajinu každej chaty.

Mobilné hojdačky

Predstavujú ľahkú konštrukciu, preto je veľmi pohodlné a rýchle presunúť takýto výkyv z jedného miesta na druhé. Napríklad, v daždi alebo v zime, môžete presunúť takú hojdačku na verandu. Veľkosť takéhoto výkyvu nie je taká veľká.

Rodinné výkyvy

Dizajn takéhoto výkyvu je už pevnejší a masívnejší. Sú obdarení vysokým a širokým chrbtom a vyzerajú ako veľké lavičky na odpočinok, ale bez nôh. Preto sa nazývajú tak, pretože všetci členovia rodiny sa na takýto výkyv hodia.

Aby bol výkyv počas prevádzky vysoký, je hojdačka upevnená na ráme, najčastejšie v tvare U. Hojdačky sú pevné z dôvodu tesných reťazí alebo káblov.

Nad takýmito hojdačkami sa dá postaviť aj strecha, aby sa nezrážala v daždi a vychutnávala si prírodu pri jazde na hojdačkách.

Detská hojdačka vlastnými rukami

Samostatná skupina výrobkov, ktorá je vo väčšine prípadov loď alebo stolička visiaca vo vzduchu. Detská hojdačka by mala spĺňať všetky štandardy spoľahlivosti abezpečnosť.

Vhodné pre dospelé deti a malé deti sa môžu používať len s pomocou rodičov.

Veľkosť záhradnej hojdačky vo väčšine prípadov závisí od vás. Môžete vykonávať aj detské hojdačky vo veľkých veľkostiach.

Podľa typu stavby sú kolísky tiež variabilné: \ t

Hojdacia sieť v tvare hojdacej siete. Takéto výkyvy sú umiestnené na priečnikoch z dreva alebo kovu. Človek, ktorý sedí na takom hojdačke, cíti, že sa vznáša nad zemou. Na takýchto hojdačkách je obzvlášť dobré čítať knihy a počúvať hudbu.

Single swing. Konštrukcie môžu byť variabilné a nie je potrebné ani vytvorenie priečok. Inštalácia takéhoto výkyvu nie je veľmi komplikovaný proces. Môžete ich nainštalovať kdekoľvek. Najčastejšie sa jedná o výkyv z rúrok. Hovoríme o kovových rúrkach.

Pozastavená hojdačka. Otázka: „Ako urobiť taký výkyv?“ Nemá žiadnu komplikovanú odpoveď, pretože všetko je veľmi jednoduché.

Swing je bežné sedadlo, ktoré je zavesené na niekoľkých lanách alebo reťaziach. Spravidla sú držiaky umiestnené po stranách.

Vidíte, koľko možností na vytvorenie záhradnej hojdačky máte vo svojom arzenáli?

Kľúčovým bodom je, samozrejme, starať sa o bezpečnosť pri odpočinku na hojdačke. Je potrebné brať do úvahy všetky možné okolnosti a zabezpečiť maximálnu spoľahlivosť a pohodlie.

Nezabudnite tiež na estetické vlastnosti vytvárania hojdačky. Krásne a originálne hojdačka, vyrobený v špeciálnom štýle, priláka pozornosť susedov a hostí, a deti a príbuzní budú mať radosť z relaxácie na takom hojdačke.

Foto hojdačka pre vlastné ruky