Vianočný veniec vlastnými rukami: krok za krokom robíme každodenné a slávnostné osvetlenie (88 fotografií + video)

Vytvorenie útulnej atmosféry v dome, vďaka vytvoreniu originálnych domácich dekorácií pre vlastné ruky, je dnes veľmi obľúbenou oblasťou.

Ručná výroba získala uznanie medzi väčšinou. A tento proces je charakterizovaný jednoduchosťou realizácie, milosťou konečného výsledku, ako aj jeho hospodárnosťou a ľahkosťou.

Variabilné papierové girlandy vlastnými rukami začali priťahovať čoraz viac remeselníkov, pretože s ich pomocou môžete úplne zmeniť akýkoľvek interiér domu.

Papierové girlandy pomáhajú vytvárať príjemnú atmosféru v dome, útulnú atmosféru a prinášajú teplo do ohniska.

Papierový veniec - ako metóda domácej výzdoby

Mnoho známych interiérových dizajnérov odporúča pozerať sa a skúmať spôsoby, ako vyzdobiť a vyzdobiť dom s papierovými prvkami, najmä hovoríme o girlandách. Koniec koncov, aby sa veľké zmeny v interiéri vyžaduje málo peňazí, rovnako ako časový zdroj, nahradenie takmer všetok nábytok, prestavba v dome.

A zmena s prvkom ako girlanda je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Ľudia musia len ukázať svoju fantáziu a „žiť“kreatívne.

Fotografie z girlandy s vlastnými rukami si môžete prezrieť na internete - všetky girlandy sa od seba navzájom odlišujú svojím šarmom, originalitou a individualitou.

Keď sa sami seba pýtajú, ako urobiť girlandu pre dom, na mysli prichádzajú najrozmanitejšie riešenia a spôsoby vytvárania.

Ak chcete začať proces vytvárania girlandy, musíte sa psychicky rozhodnúť o ich budúcej forme a farbe. V závislosti na tom, akú formu girlandy bude mať, závisí od výberu materiálu na jeho výrobu. Tam sú ľahké girlandy z obyčajného papiera, a tam sú tiež z kartónu.

Hustý materiál vo forme kartónu je, samozrejme, spoľahlivým a trvanlivejším materiálom, ktorý ani po dlhej dobe neuspeje. Ale upevnenie takýchto prvkov medzi sebou by malo byť silnejšie, a nie, ako v prípade prvého typu.

Existuje niekoľko typov girlandy, ktoré si môžete postaviť vlastnými rukami:

Balóny na báze Garlandu

Guľový girlanda je všeobecne vhodná na jednorazové použitie. Môžete ho napríklad vytvoriť na podujatie: matiné, detské narodeniny alebo svadobné oslavy.

Ale častejšie je to detský girlanda. Svetlé balóny môžu byť pripojené k oblúku, k postavám anjelov, k volumetrickým srdciam, alebo jednoducho sa usadiť pozdĺž celej dĺžky steny.

Je to ťažšie a dlhšie robiť taký girlandu doma, tak veľa ľudí si objednáva tento druh girlandy už všpeciálnych inštitúcií v hotovom formulári. Ale ak začnete tento proces doma, môžete ušetriť svoje náklady, než utrácať peniaze za služby špeciálnych agentúr.

Girlanda z papierových krúžkov

Táto technológia vytvárania girlandy bola každému známa už od útleho detstva. Späť do školy, každý urobil girlandu farebných krúžkov, vystrihnuté z papiera. Kombinácia týchto krúžkov, to dopadá dlhý girlanda v podobe reťazca.

Je to veľmi jednoduché, ale ak správne vyberiete farby a pridáte ďalší dekor, môžete získať dokonalé riešenie pre dekor celého domu.

Pri vzájomnom pripájaní krúžkov by sa mala venovať osobitná pozornosť miestam pripevnenia, pretože ak nie je girlanda dobre pripevnená, je možné získať výsledok s nízkou kvalitou.

Girlanda z papierových srdiečok

Mnohé milujúce páry môžu vytvoriť takýto girlandu na romantický večer pre dvoch, aby sa nevyplácali peniaze na domáce dekorácie. Tvar girlandy a samozrejme svetlé ružové a červené odtiene robia tento girlandu nevyhnutným pre takýto sviatok ako Valentína.

Niektorí vytvárajú takéto girlandy a dokonca ich predávajú v deň tých, ktorí sú v láske. A napodiv, taká ručne vyrobená práca sa dá ľahko kúpiť. Hlavná vec je urobiť všetko úhľadne a získať požadovaný výsledok.

Pri vytváraní papierových girlandov nie je potrebné používať iba čistý papier vysokej kvality, niektoré dávajú prednosť novinám aobrúsky a výstrižky z lesklého časopisu a svetlé obaly na cukríky a staré pohľadnice venované na niektoré sviatky.

Toto je tiež druh individuálneho štýlu, ktorý robí girlandu doma. Na upevnenie sa používa ako najbežnejšie PVA lepidlo, a odolnejšie lepidlá, ako v okamihu a tak ďalej.

Foto girlandy vlastnými rukami