Vytvoríme informačný stánok vlastnými rukami: najlepšie nápady a proces vytvárania typických reklamných priestorov + 53 fotografií

Deti sú nenapodobiteľnými snílkami a ich činnosť je schopná nekonečne sa dotýkať a potešiť dospelých. Keď sú výsledky tvorivosti v dobre predvídanom, špeciálne vybranom mieste - mladí nepokojní ľudia sú potešení.

Vybavenie výstavnej tabule nie je vždy spojené s veľkými peňažnými výdavkami. Akýkoľvek záujemca s vlastnými rukami je schopný urobiť detské stojany.

Ako vybrať správny materiál

Spomedzi širokej škály moderných stojanov sa čoraz viac spotrebiteľov rozhodlo pre korkové dosky. Sú ľahko ovládateľné, spoľahlivé, odolné a cenovo dostupné.

Prírodný materiál - korková kôra - spĺňa všeobecné bezpečnostné požiadavky na výrobky pre deti a má množstvo pozitívnych vlastností:

  • šetrné k životnému prostrediu;
  • ľahko sa čistí, nepriťahuje prach;
  • odolné voči vlhkosti;
  • žiaruvzdorný materiál;
  • odolné voči chemickému napadnutiu;
  • nie je poškodený hubami, hmyzom;
  • nie je elektrifikovaná;
  • odolné voči nárazom;
  • odolné voči opotrebeniu.

Korkové stánky sa stanú možnosťou výhry pre domácich aj materských škôl.

Ako predložiť stanovisko

Nie je potrebné mať osobitné remeselné zručnosti avedomosti potešiť seba a deti s funkčnou novinkou v dome.

V predstihu zvážte, ako harmonicky zapadnúť do interiéru nový stánok.

Je možné experimentovať s farbou samotnej dosky - s farbou alebo čalúnením textíliou požadovanej farby as rámom, pričom sa vyberie najlepšia kombinácia.

Rám je zvyčajne vyrobený z dreva, plastu, kovového profilu. Taktiež sa odporúča použiť káblové kanály, ktorých šírka mierne presahuje hrúbku dosky.

Vyberte typ držiaka na stenu pre stojan: pevnú verziu na lepidle alebo voľne zavesenú na závesoch.

Minimálny súbor použitých polotovarov a nástrojov, 30 minút práce - a výsledok bude na stene.

Stanovte požadované rozmery stojana, pripravte korkový list vo veľkosti.

Vyberte materiál pre zadnú stenu - preglejka, drevovláknitá doska.

Spojte oba listy dohromady. Lepidlo - tekuté nechty, môžete použiť iné. Pred odmastením povrchu po nanesení lepidla na seba pevne pritlačte časti. Ak je to potrebné, prikryte pracovný povrch stojana handričkou.

Namontujte vopred pripravený rám na základňu. V prípade potreby namontujte závesy na montáž zo zadnej strany.

Stojan pripevnite k stene lepidlom alebo obojstrannou páskou pre pevnú možnosť. Pre alternatívnu metódu - zavesiť na slučky.

Ako racionálne používať stojan

Potom, čo ste si postavili vlastné ruky, môžete ho začať aktívne využívať.

Navrhujú sa dva hlavné spôsoby. Na povrch dosky je možné pripevniť vrecká. Môžu to byť súbory na papiere alebo priehľadné kúsky tenkého plexiskla pripevnené na obojstrannú pásku.

Tento typ dekorácie sa používa pre informačné tabule.

Vo vreckách sú umiestnené listy papiera s dôležitými informáciami, ktoré by rodičia mali vedieť o spôsobe práce, o rutinnej praxi, o pravidlách správania detí v materskej škole.

Informácie sa môžu aktualizovať denne (potravinové menu) alebo podľa potreby.

Stojany aktívne využívajú ľudia rôzneho veku, či už v práci alebo doma. Pripomienky dôležitých udalostí, plánovanie pre blízku budúcnosť, príjemné spomienky zachytené na fotografiách, vizualizácia ich túžob, pohodlný organizátor - každý nezávisle doplní zoznam užitočných funkcií, ktoré sú pre nich najdôležitejšie.

Na demonštračných stánkoch korku sú potrebnými predmetmi fotografie, obrazy, papierové bankovky, drobné suveníry s gombíkmi, špendlíkmi, krajčírskymi ihlami.

Povrch dosky tým netrpí, v oku nie sú viditeľné otvory. Pri výrobe stojana pre deti je potrebné zabezpečiť, aby ostré predmety nemohli poškodiť.pre deti.

Postoj, na ktorom opatrovatelia posilňujú výsledky detskej práce pre daný deň, je vždy obľúbený u starostlivých rodičov. A deti radi prezentujú nové remeslá a organizujú mini výstavy už v byte.

Urobte si fotografiu naplneného stánku ako suvenír a nechajte ho neustále aktualizovať - ​​svet detskej fantázie je nevyčerpateľný.

Foto stojan vlastnými rukami